Tanio skóry nie sprzedam

Hang, twoje stadionowe widzimisie skazałyby większość zespółow ekstraklasy na kryzys nie do przeskoczenia, widzę że jedyny stadion jaki widziałeś to w telewizji, a realia są ci tak znane jak mi chińska gramatyka : D posługiwanie się przykładem premier league z twojej strony :-)
 
Ja kończe temat, już się wypowiadałem w tej kwestii. Nie mam zamiaru się powtarzać. Idź odpal racę do kolacji z ukochaną :)
 
Zajebiście wypowiadać się na tematy, o których się nie ma pojęcia. Ktoś wyżej słusznie podsumował , że gdyby nie kibice, to mało kto by przychodził oglądać tę nieszczęsną polską ligę. Porównanie z anglią też do dupy.
 
Widać Hang masz pojęcie , że porównujesz PL do naszej Ekstraklasy . Tam ludzie idzac na mecz mają co oglądać , a u nas co ? myślisz że przyjdzie na mecz Lechia - Podbeskidzie 40 tys ?



,,Dla mnie stadion jest do dopingowania drużyn/oglądania meczu, a nie do uprawiania polityki'



Boli Cie , że na stadionach mówiona jest prawda w oprawach / transparentach ? Stadion to jedno z niewielu miejsc gdzie przekaz z różnych transparentów może trafić do większej liczby ludzi i otworzyć oczy na prawdziwe problemy w Polsce , a nie tak jak chce tego Tusk i jego rząd że największym problemem są ,,kibole''











Czy boli Cie że w różne historyczne rocznice na stadionie są robione oprawy ku czci powstańców / żołnierzy polskich ?
 
Bo w Anglii się przychodzi oglądać piłke na najwyższym poziomie, a w takiej polsce to co to jest za piłka? ja jestem za oprawami takimi jak np podczas meczu z Steaua na Legii kulturalna miła dla oka oprawa nikomu nie zaszkodzi, a naprawde jest to piękne
 
Boli Cie , że na stadionach mówiona jest prawda w oprawach / transparentach ? Stadion to jedno z niewielu miejsc gdzie przekaz z różnych transparentów może trafić do większej liczby ludzi i otworzyć oczy na prawdziwe problemy w Polsce , a nie tak jak chce tego Tusk i jego rząd że największym problemem są ,,kibole''






Co się uśmiałem, to moje.
 
A kiedy kibole były w mediach nagłaśniani jako ci "źli" a w rzeczywistości byli "dobrymi" ? Jeżeli chcesz podać przykład gdańska to najpierw się upewnij że wiesz jak naprawdę było :)
 
anYyG1n_460sa.gif
 
NajmanNews i MrozowskiNews. Błagam Was nie wrzucajcie newsów z tych stron, szkoda nabijać im wyświetleń.
 
Dopóki takie "newsy" lecą do skóry to ja mam wywalone na to. W skórze to się takie rzeczy czasem przewijają, że Najman nie odbiega od normy.
 
Apropo kibicowania w Anglii to zacznijmy od tego ze tam takowego nie ma. Ludzie sobie tylko jedza fish&chips, bo nawet za doping na stojaca sa chore kary. Podejrzewam ze pilkarze jednak wola doping w stylu wloskim, niemieckim, lub wlasnie naszym gdzie kibice sa z druzyna przez caly mecz, a pilkarze to SLYSZA.



EDIT


A oprawy to jest najpiekniejsza strona kibicowania, Legia jest pod tym wzgledem niedoscigniona
 
Dokładnie, po co wrzucać newsy ze strony, która ma na celu tylko promocje tego "artysty''. Jak ktoś to już tu nazwał ołtarzyk Najmana, do tego to zdjecie jakie zamieścili z pierwszych sekund walki :-)
 
@Tomasz serio?



Daenerys Targaryen - córka Aerysa Obłąkanego i siostra Żebraczego Króla nazywana Matką smoków i Daenerys Zrodzoną w Burzy, królowa Meereen i pretendentka do tytułu władcy Siedmiu Królestw



PS: Emilia Clarke
 
@ Hang



Jeśli odpalasz fajerwerki w sylwestra też łamiesz prawo. I co z tego? Kogoś to obchodzi? Tak samo powinno by na meczach.
 
Tomasz, nie po to wrzucam ponad 20 fotek w temacie Kobiety, żebyś się głupio pytał ... czuję, że moja praca idzie na marne
 
@Tomasz serio?






No przecież nie czytałem książki, więc tym bardziej serialu nie obejrzę :) dzieki za info. Luknę na temat "Kobiety", bo faktycznie nie sprawdzałem co tam nowego ;)
 
Arlovski, nie dodałeś "Khaleesi" i że to moja kobieta jest. I tak, polecam temat kobiety, piękne foty wrzucił Gambit, jak jest naturalna, czyli jako brunetka.



@Tomasz Chmura



Ja zacząłem od serialu i nie żałuje, bo jest zajebisty. Książki przeczytam niebawem pewnie.
 
Back
Top