Tanio skóry nie sprzedam

Bardzo fajny pomysł miał ktoś z tymi smsami. Końcówka z GSP i Finlandią mistrzowska :)
 
@TheChosen1, wiem że to schizofrenia, orientuje się jakie są objawy, wiem nawet, że jest wiele różnych rodzajów, mój znajomy z osiedla ma dla przykładu dwubiegunową. Napisałem o mocnych proszkach z nutą ironii, bez próby szyderstwa. Filmiku wcześniej nie widziałem, a był na tyle ciekawy, że stwierdziłem, że wpasuje tu jak ulał :-)
 
p1e.gif




Przeciągnięcie + uderzenie prawie nieprzytomnego rywala :-)



Tony "idiota" Lopez vs Andenilson Clementino na KOTC
 
http://eurosport.onet.pl/mma/szymon-kolecki-po-kilku-tygodniach-dalbym-rade-w-mma/pkm68 mma attack ?? z hardkorowym koksem ??
 
Visu, haha, back mount. :-)



A tutaj moment, przez który się popłakałem pierwszy raz na tym serialu. Ze śmiechu, co dziwne:



 
Bardock, pamiętam jak ja to oglądałem za pierwszym razem, też miałem z tego niezłą bekę ;d



A co do filmiku Visu, to nawet Dana to udostępniał na Twitterze i FB xd
 
Hang, gdyby nie ci ludzie co regulamin mają w dupie to na te stadiony pies z kulawą girom by nie przyszedł : D
 
Na każdy mecz Premier League ledwo kto przychodzi na stadion. Masz rację. Mają stadiony po 80tyś, a ledwo przychodzi 500 osób. Gdyby tylko można było używać piro ...
 
Nie no, na stadionie to odpieprzajmy zdrowaśki i módlmy się do Kurwuefy, wychwalajmy korupcje. Ty serio w to wierzysz, czy Tusk Ci tak mózg wyprał, że wszystko co kibole robią to zło, a oprawa w słusznej sprawie to tylko łamanie przepisów.
 
Dla mnie stadion jest do dopingowania drużyn/oglądania meczu, a nie do uprawiania polityki czy pokazywaniu kto ma większego chuja (uefa czy "nasi"). Masz regulamin imprezy/obiektu to go przestrzegaj, a jak się nie podoba to wyjdź. Dla mnie to jest normalne. Jak tak bardzo żyć bez piro nie potrafią to niech sobie odpalają race codziennie do śniadania.







Tekst o Tusku żal komentować.
 
Back
Top