Tanio skóry nie sprzedam

P Diddy rozjebał system, właśnie wydawało mi się że gdzieś to widziałem już...w mięsnym krwa :D
 
1235428_620829451271905_930015685_n.jpg
 
" Zostawcie go bo dostaniecie wpierdol " :D



Posterunkowy ( facet ) i st. posterunkowy ( kobieta ), czyli historia o tym jak wyszliśmy ze szkółki i chcemy przykozaczyć, a nie mamy umiejętności.
 
@up przeciez ten gostek zlozylby obydwoje.Psiarnia zawsze chowa sie za odznaka.Naucza sie dwoch dzwigni na szkolce i mysla,ze sa kurwa robocopami :-).Prosilbym o nie wypowiadanie sie chlopaczkow z pipidowek,ktorzy z psiarnia maja do czynienia tylko wtedy gdy ogladaja W-11.:-) Chce uprzedzic wpisy typu,ze ja to pewnie pierwszy na psiarnie dzwonie itp itd.Jestem chlopakiem wychowanym na blokowisku i dobrze wiem jak to kurestwo sie panoszy.Teksty typu,ze polecenie idzie"z gory" tez sobie darujcie bo jak tak bedziemy "w gore"szli to wyjdzie na to,ze to wina tuska:-)
 
sorry Wujo MOJA WINA pojebalo mi sie:-) bo jakis czas tego wpisu nie bylo jakbys cos tam przy nim kombinowal



@up ja wiem,ze wujek twierdzi,ze byl policjantem ale czy ja w to wierze?



@down acha skoro tak to musi to byc PRAWDA. Kim ten nasz wujek nie byl: 20 kilka lat a z nie jednego pieca chleb jadl :-)
 
Wujek nie może usuwać wpisów na forum.



Nie musisz wierzyć, to jest ogólnie wiadomo jak to że dwa + dwa to cztery :)
 
Ja wiem bo juz ta dyskusje kiedys przerabialismy:-) dlatego myslalem,ze teraz jak"awansowales" to usunales moj post.Bez cisnien wez sobie do serca moja sygnature:-)



edit:do kogo mam sie usmiechnac zeby mi moje stare konto odblokowali,zaznaczam,ze dostalem bana bo sam chcialem:-) chce tego tylko dlatego,ze mnie tu od swierzakow wyzywaja mendy jedne:-)



@down dostalem bana bo sam napisalem,ze go chce a teraz zmienilem zdanie :-)
 
Bronson skąd zmiana nicka?[strike] Banicja?[/strike] Nie doczytałem:)
 
Aha to skoro Ty twierdzysz, że wychowywałeś się na blokowisku i wiesz jak się panoszą, to MUSI BYĆ PRAWDA :D
 
dobry beton dojebalem z Belfortem (Bedorfem), najsssss!!! najebannnny post! :)



971180_644859258872733_278888431_n.jpg




nie widzialem nigdzie zeglujacego delfina aka Matt wiec wrzucam!!!
 
baju -- dlatego nie za bardzo już wiedziałem o co chodzi potem, jak napisałeś że tylko Bedorf przymasował i od razu hejt hahaha
 
Back
Top