Tanio skóry nie sprzedam

Jak oglądam to promo Pettisa, to aż żałuję, że najprawdopodobniej przez koncert Nile sobie odpuszczę zarywanie nocki.
 
[strike]http://www.sportfan.pl/artykul/szalone-wideo-73-kg-roznicy-w-ringu-wygral-zobacz-44973[/strike]



a widze ze bylo
 
dzikus z pewnego pieknego kraju przylapany na kradziezy w Holadnii. Z cyklu : perypetie burakow-cebulakow podczas parobkowania na obczyznie.



 
Kurwa, ale wstyd. Dlaczego największe buraki jadą i psują opinię wszystkim, eh?
 
Prezent od ufc, za bycie trenerka w tufie.



1186104_598764626812825_1745799218_n.jpg
 
Jak mozna tak fajne auto zepscuc, beznadziejnym grillem. Do tego jeszcze zabrali skrzela i wstwili jakas odpustowa zaslepke. Ble.



ps. Brian mogl odstawic ten smietnik, kotry jest w lewym dolnym rogu ;)
 
Kradną wszyscy i wszędzie. Nie ogranicza się to tylko do naszych rodaków na wyjeździe. Jak mieszkałem w UK w moim "zakładzie pracy" zbiorowsiko nacji wszelakich było spore. Przez moje 3 lata pobytu złapano na kradzieży 2 anglików, 1 portugalczyka, 1 nigeryjczyka i 1 czarnoskórego przyszbysza z RPA. Polacy stanwoli około 30% załogi i ngdy żaden nie zsotał złapany. Co nie znaczy że nie kradli, bo kardli sporo, ale przez to że ciezko pracowali nikt ich o to nie podejrzewał. Poza tym nauczeni w Polsce kombinowania wiedzieli jak nie wpasc.
 
@orestos , mieszkam w Anglii i uwierz, że też mi wstyd kure*ski. I dużo większy, bo ja muszę świecić oczami po każdym takim incydencie przed znajomymi z pracy....



Niestety takie incydenty rzucają złe światło na całą polonię na wyspach i innych krajach europy.Osobiście mam tutaj duże grono znajomych z Polski, i uwierz mi d a l e k o im do takich zachowań.



Problem jest,w tym ,że oprócz normalnych ludzi (za którego i ja się uważam:-)) wyjechało w *huj barachła różnorakiego i to nie tylko takich "bo sobie w kraju nie potrafią poradzić", ale ludzi ukrywających się przed literą prawą z różnych przyczyn jak : ucieczki przed wyrokami, kolegami "oprychami" , po pospolite buractwo , jak ten na filmiku. Niestety u takich ludzi problem leży w wychowaniu i ten kretyn z filmiku zachował się prawdopodobnie tak samo , jak się zachowywał całe życie w Polsce.... Żałosne ale prawdziwe.



P.s. nie uważam się za parobka ,jak ktoś nazwał polaków za granicą.
 
Niestety za granicą ladują często kompletni patole, wielu z nich jedynie po podstawówce lub z wyrokami, którzy główie potrafia sprawnie wydymać swojego rodaka czy rodzine i coś zapierdolić jak się okazja ku temu pojawi, lub wręcz wokół tego oragnizując swoje wyjazdy za granicę. Wydaje mi się, że druga najliczniejsza grupą obok nich to ludzie po studiach, którzy pokończyli kierunki nietechniczne, a odmawiający pracy w Polsce, w bankach, korporacjach i sieciach handlowych za pieniądze, które nie zapewniają im niczego więcej niż życia od wypłaty do wypłaty, bez perspektyw na przyszłość, w czasie gdy posady im należne z wykształcenia (na pewno bardziej należne niz osobom bez takiego wykształcenia) zajmują wszelkiej maści pociotki. Ta druga grupa nosi najczęściej brzemię wstydu za pierwszą grupę i to głównie ich mi szkoda. Byłem - widziałem.
 
@ TheChosen1 - 100% zgody



@Matsutatsu - jakieś 10 lat temu znajomy z osiedla zasztyletował innego znajomego też z osiedla i uciekł za granicę. Ciekawe gdzie siedzi.....
 
osławiony już fighter mma oraz wschodząca gwiazda polskiego rapu, niejaki Bonus BGC na ustawce :-) (dobra przeróbka)



 
@up

może chodzi o to:

Jesienią w Inowrocławiu odbędzie się pierwsza gala MMA Fighters Club. Kibice obejrzą siedem pojedynków zawodowych i dwie walki amatorskie.


Organizatorzy nie zdradzają jeszcze wszystkich informacji. Wiadomo, że impreza odbędzie się 9 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej i składać się będzie na nią siedem pojedynków zawodowych i dwie walki amatorskie. Jedną z nich będzie pojedynek kobiet, a w walce wieczoru wystąpi znany ze światowych ringów i klatek zawodnik.

MMA Fighters Club ma w planach organizację w ciągu 12 miesięcy dwóch dużych gal oraz trzech mniejszych wydarzeń. MMA to inaczej mieszane sztuki walki. Zawodnicy rywalizują ze sobą w oparciu o wiele dozwolonych w grze technik. Dyscyplina ta jest też bardzo popularna w Inowrocławiu. Od blisko roku w naszym mieście działa klub Fighting Division, w którym szkoli się kilkadziesiąt osób.
 
Back
Top