Tanio skóry nie sprzedam

Ktoś stronę wcześniej bardzo ładnie podsumował: Muzyka coraz częściej staje się częścią drugiego planu zamiast przodować na tego typu inicjatywach. Takie czasy.
 
Heheh, i kolejna gadka z cyklu "za moich czasów to ludzie mieli szczere intencje a po woodstockach to nikt się nie ruchał"
 
Panowie jest Piknik Country,Jazz Jamboree,Heineken,Woodstock,Ostróda,Lednica,Sunrise,miejmy nadzieje ze MMA Rocks zrobi kolejny konwent.



To chyba fajnie ze kazdy jeden pierdolec na tym swiecie moze troche poświetować w towarzystwie takich samych pierdolców jak on sam ?

Heheh, i kolejna gadka z cyklu "za moich czasów to ludzie mieli szczere intencje a po woodstockach to nikt się nie ruchał"


Ja byłem w Szczecinie Dąbiu i z Twoją ostatnią tezą sie nie zgodze.:-)
 
Serio panny na brudstocku chętnie rozkładają nogi? W sumie jedyny sensowny argument by tam jechać. Wezmę zapas mydła i może upoluję jakąś chorą łanię.
 
Keylock teraz to nadimpretujesz. może z wiekiem mi się zmieniło, zrobiłem się starszy to mnie po prostu takie rzeczy przestały bawić. Albo obecne pokolenie jest jeszcze głupsze od mojego
 
za moich czasów to ludzie mieli szczere intencje a po woodstockach to nikt się nie ruchał






Jeżeli mam Ci opowiedzieć o dorastaniu w latach 90 i porównać je do dzisiejszych czasów, to tak. Otrzymasz podobną odpowiedź. Z tego co wiem, to masz chyba poniżej 20 lat, więc rozumiem, że tego typu teksty Cię drażnią, ale jest w nich naprawdę spora część prawdy ;) Tak samo w pokoleniu moich dziadków ludzie byli inni. Dawniej moja babcia gościła OBCE osoby, szukające po prostu noclegu. Dziś przypadkowi goście to albo złodzieje, albo mordercy. Czasy zmieniają ludzi.
 
Albo obecne pokolenie jest jeszcze głupsze od mojego
Sądzę, że twój pradziadek też kiedyś nieraz takie coś powiedział.

może z wiekiem mi się zmieniło, zrobiłem się starszy to mnie po prostu takie rzeczy przestały bawić.
no to mów, że cię to nie bawi, a nie, że impreza upadła i że trzeba wszystko zlikwidować ;)

Serio panny na brudstocku chętnie rozkładają nogi?
Dużo lasek jeździ na takie imprezy właśnie w celu poznania tajemniczego nowego kolegi i spędzenia nocy w jego namiocie ;) Kumpel, który co roku jeździ mi opowiadał, że kiedyś tak jedną przeorał w swoim (sama się do niego doczepiła) i że to żadna rzadkość.
 
Andriej na łowach za rok o tej porze :-)



hippie.jpg
 
Painkiller po kapelach jakie wymieniasz stwierdzam, że trzeci krzyżyk z przodu siedzi. Pamiętam czasy, gdy za posiadanie koszulki zespołu i nieznanie dyskografii szykowało się krojenie koszulki i wpierdol :-). Niestety nastało inne pokolenie bardziej zniewieściałe, które z czystej ignorancji olewa korzenie swojej subkultury.



Niedawno w pracy pojawił się kolo uważający się za punka, który totalnie nie kleił SIEKIERY...Żenua



Stwierdzam jednak, że coś takiego jak Woodstock jest potrzebne ,ponieważ część z nich nadal jest pozytywnie zakręcona :-)
 
Painkiller po kapelach jakie wymieniasz stwierdzam, że trzeci krzyżyk z przodu siedzi. Pamiętam czasy, gdy za posiadanie koszulki zespołu i nieznanie dyskografii szykowało się krojenie koszulki i wpierdol
lol.gif
.




''Skład i płyty kurwa !!! '' tego sie nie zapomina. I nie było internetu

Niedawno w pracy pojawił się kolo uważający się za punka, który totalnie nie kleił SIEKIERY...Żenua


Pierdolone pokolenie 4fun.tv i Mtv ktore nie gra muzyki.




Stwierdzam jednak, że coś takiego jak Woodstock jest potrzebne ,ponieważ część z nich nadal jest pozytywnie zakręcona
crazy.gif


Pełna zgoda
 
Serio panny na brudstocku chętnie rozkładają nogi? W sumie jedyny sensowny argument by tam jechać. Wezmę zapas mydła i może upoluję jakąś chorą łanię.


Kumpel był dwa lata temu i mówił, że poruchał jak nigdy. Nie wiem ile w tym prawdy, ma skłonności do bajkopisarstwa, jednak nie wykluczam, że to prawda;)



Co do kolejnych pokoleń,to gdzieś czytałem, że gdyby dziś na przeciwko nas stanął przeciętny - przeciętny - mieszkaniec starożytnych Aten, to miałby IQ powyżej 140. Nie wiem ile w tym prawdy, ale sądzę, że to cakłiem możliwe - jak mówi aksjomat Cole'a: "suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie." ;))
 
Polecam komedię IDIOKRACJA. Śmiech przez łzy. Przedstawili tam w komiczny sposób ewolucję wsteczną, a najlepsze w tym wszystkim, że przedstawili ją cholernie wiarygodnie
 
Obawiam się, że niestety na serio.



Swoją drogą to kim ten koleś w ogóle jest? Kojarzę go z tych filmików, w których robił z siebie debila i pierdolił tak jakby zapomniał zabrać ze sobą mózg jak wychodził z domu, ale skąd on się wziął? To ten Pakol go "odkrył" czy ktoś już o nim słyszał wcześniej?
 
Ewolucję wsteczną bardzo zabawnie pokazał też w jednym ze stand up-ów Joe Rogan:



http://youtu.be/OXjVXuu2MbE



Co do łudstoka to nie mam opini. Wielu zanjomków pojechało, brat też, niech się bawia, ale mnie to nie kręci. Za dużo ludzi i hałasu.



Aha, no i też mnie ostro wkurwia jak nowa generacja nie zna korzeni tego czym się jara. I tak jest wszędzie. Ostatnio wkuriwają mnie pozerzy MMA, którzy chuj wie ile są fanami i jacy to oni nie wpierdoleni w tematykę, a nie wiedzą co to Pride FC a Vale Tudo to marka spodni :-)
 
Na Woodstocku ciężko poruchac, ale widocznie jebaki zawsze zamoczą ;)



W mojej opinii Woodstok to już nie to co kiedyś, generacja inna, nie oszukujmy się. Jednak niech sobie jeżdżą, krzywdy nikomu nie robią, to niech się bawią.
 
A i jeszcze temat łudstokowego ruchania podsumuję cytatem:



"Nie znalazłem chuja w śmieciach by wkładać w byle jaką procę"
 
Back
Top