Tanio skóry nie sprzedam

Takich zjebów jak Bonus to nie ma nawet w "Dlaczego ja?" czy innych tego typu... Z tym, że on nie jest postacią fikcyjną :-)
 
No i co w związku z tym filmikiem ? Nie widzę tu ani nic śmiesznego ani nic co by Im uwłaczało...


A nawet powiem że fajnie zmontowane i mi się spodobało, zachowują się jak normalni ludzie i to jest fajne...
 
Nie wiem, dla mnie wrzucanie filmiku z dziewczyną i wpisywanie tekstów pokroju "Z moim pierdzioszkiem" oraz pokazywanie swojego życia prywatnego jest dziwne.
 
Nie szukaj sensacji na siłe Hubert. Normalny filmik, co druga lalka marzyłaby o takim filmiku ze swoim typasem.



PS. Chwale avatarem m/
 
c70c3da952a1a94e8ef4314b19b36856_original.jpg
 
ground and pound powinny jakis dobry dostac, do parteru sciagac i to szybko takie dziwne rzeczy, ja pierdole, pokolenia w dol tylko gorzej. :C
 
Yup, a potem Ty jesteś damskim bokserem, szowinistycznym kryminalistą i w chuj wszystko co najgorsze. :) Chciały równoupawnienia, dostają je, a potem jęczą że zostały pobite (notabene na równoległych dla każdego zasadach, jak chciały).



Byłem świadkiem akcji, gdzie atakowany koleś nie wytrzymał i odmalował głupiej pindzie w łeb, to nagle zleciały się tłumy na niego, że pobił niewinną, słabiutką dziewczynę. :(
 
Back
Top