Tanio skóry nie sprzedam

addb04eb6db3a42a515942c6a29f1cf5.jpg
 
weidman to ten chujowy stojkowicz?






jak chujowy gasi strzałem tego niby najlepszego to jaki jest ten niby najlepszy jak go chujowy zgasił ? :-) (kaczkowa emota do tego pytania musi być :-))
 
Zróbmy z weidmana bohatera bo po 40 ciosach na nieosłajniającego zawodnika doszło do knockoutu. Dodajmy do tego że huragan rozjebał mu dom i zaraz nowy bohater narodowy usa jak sie patrzy. Czekam na te nagłówki, natura zniszczyła mu dom ! On powstał jak feniks z popiołów i zdobył pas KFC ! Zdania nie zmienię Anderson Silva jest jedynym mistrzem MW UFC, a czas weidmana się skończy przy pierwszej obronie pasa. ( nazwisko "bohatera" grubasów z McDonalda umyslnie zostało 2 krotnie napisane z małek litery )
 
pain, to byla ironia.



jakim belfort musi byc chujowym stojkowiczem, ze nie trafial silvy. zreszta griffin tez.
 
To Anderson podczas "uczty"potreningu w Burger King stara sie pozyskac sympatie chudzielcow?Wujek Gornik,przyczepiasz sie do Weidmana,bo Ci pobil bohatera.
 
Jezeli juz uzywasz stwierdzenia jedyny mistrz MW UFC to inne nazwisko niz Silva powinno sie przed nim znalezc.



Trolling is a art.
 
Widzę Maciuś nadal wypuszcza te rewelacyjne klipy ;) Do dziś dzień jeden z dawnych jest moim najlepszym poprawiaczem nastroju :D
 
Na ps2 kiedyś była zabista gra: marc ecko getting up. Jak ktoś posiada jeszcze poczciwą czarnulę to polecam ten tytuł.
 
Na PC też to wyszło.



Apropo okolic PS2 to w trzeciego Onimushę pykam. Jedynka mi nie podeszła, ale to jest sympatyczne.
 
Dzisiaj forum zupełnie ześwirowało. Tutaj miały być Newsy MMA , w Hyde Parku mam Trening Dieta...a zamiast focha Mameda mam MMa wera outlet.







Skandal!
 
Zdania nie zmienię Anderson Silva jest jedynym mistrzem MW UFC, a czas weidmana się skończy przy pierwszej obronie pasa.
Prawdziwym i obecnym jest Weidman, a wymyślonym może być Silva. Że też ludzie się nie nauczyli by zachować trochę wstrzemięźliwości w stylu "wiem, że na 100% wygra/zniszczy/zmasakruje".
 
Palmerka dalej się puka z Cerrone czy to już przeszłość? Pytam, bo mój kumpel chce do niej podbijać i nie wie czy jest wolna.
 
Back
Top