Tanio skóry nie sprzedam

@halny



nie musi być wielki mudżyn, pytanie tylko czy ominiesz najebanego alexa wspominając jego akcje (np samolot)?



aleksander_emelianenko_mmanewsPL.jpg




robił bym w pory...



maria jest zua ide spać...
 
Ja bym się przestraszył Pudzilli w stroju z Tańca z Gwiazdami. Tym prosto z Błękitnej Ostrygi...
 
kurwać, czarne uliczki, Wandy, Reemy i inne dziewczynki z ring nie stasznie w porównaniu z matką mojej byłej i to nawet w pełnym oświetleniu ...
 
Ja pisalem o stylu walki, a nie o wygladzie fightera :D






kłapiąca ryjem i zionąca chuj wi czym jakimś czosnkiem czy inna bazylią niczym smok wawelski potencjalna tesciowa... Panie jej to by i Buffer bał się zapowiedzieć.
 
Na tym zdjeciu jest spoiler z nadchodzacego TUFa.Mozna zobaczyc wybranych uczestnikow[przynajmniej ich twarze] i w jakiej sa druzynie
2u6d746.jpg
 
No faktycznie,staralem sie powiekszyc ich twarze i pszeslac tylko je[powiekszone],ale jak widac mi nie wyszlo.Bede sie musial tym jeszcze pobawic.
 
Co do najebanej gimbazy to przynajmniej z mojego punktu widzenia, chłopaczki w tym wieku są jeszcze za małe i za słabe żeby stanowić jakieś większe zagrożenie dla faceta 20+, przynajmniej dopóki nie są uzbrojeni.

Styl walki = omijać walkę. Kurwa, przecież nigdy nie wiadomo co przeciwnik ma w kieszeni. Ostatnio u mnie w Poznaniu na deptaku zaciukali jakiegoś kolesia tulipanem.
A w hipotetycznym starciu 1:1 na ulicy z kimś kto nie ma w kieszeni kastetu/kosy/klamki, to jak dla mnie praktycznie zawsze przewagę ma ten, kto dłuższy czas ćwiczy JAKIEKOLWIEK sztuki walki, przynajmniej jeśli nie ma jakiejś masakrycznej przewagi siły - zapaśnik, judoka, bokser czy grappler po prostu znajdzie w wyuczonych ruchach przewagę.
Jak jesteś bokserem a koleś rzuci się na ciebie z weselniakami to go zestrzelisz (jak na tym filmiku z neta, gdzie jakiś koleś chyba na weselu na ulicy tłukł się ze stadem facetów idących do przodu i po kolei, na wstecznym, strącał jednego po drugim) i nie widzę tu materiału do większych rozważań nt. techniki.
 
O co chodzi z tymi fejkowymi linkami? O to, że są fejkowne i w zamyśle przedstawiają jakieś absurdalne wydarzenie?
 
jak na tym filmiku z neta, gdzie jakiś koleś chyba na weselu na ulicy tłukł się ze stadem facetów idących do przodu i po kolei, na wstecznym, strącał jednego po drugim


Mógłby ktoś ten filmik tutaj wrzucić?
 
Back
Top