Tanio skóry nie sprzedam

1002087_534648246598414_1631299773_n.jpg
 
hehe lodówa i 10 chłopa i najlepiej bez gadki pałować ... widać że zostało Ci coś z psa ...



A widać akcja przeprowadzona na najwyższym poziomie hahahah Przecież ten policjant powinien go wyprowadzić z plaży w 30 sekund a nie pajacować ... i zadziałała natura ... małolaty zobaczyły że ta 2 policjantów to pełni amatorzy i z każda chwilą przesuwali granice ...aż w końcu zadziałał "efekt małpy" i zaczęło się pajacowanie i co niektórych poniosło... I pomyśleć że w przypadku trafienia na jakiegoś ogarniętego policjanta ta akcja skończyłaby się w 30 sekund i nie byłoby tego całego latającego cyrku na kółkach bo inaczej tego nazwać nie można .
 
@spontan Ja bym to zrobił tak:
1. Prośba o uspokojenie się
2. Dowód
3. Info do dyżurnego
4. Ponowna prośba o dowód
5. W wypadku agresji słownej i rzucania się, gleba i kajdanki.
6. Rzuca się? Od czego mam gaz.
7. Do lodówy.
8. Małpami zajmuje się patrol który przyjechał jako posiłki, notatki służbowe, mandaty.

Uwierz mi w tej pracy nie ma miejsca na prosze i dziękuję, trzeba być standowczym i działać szybko, bo inaczej zrobią z ciebie pajaca.
 
Gdzies widzialem filmik poprzedzajacy akcje, ten typek (glowny "bohater") byl tak nacpany ze pewno akurat w tym momencie walczyl z samym diablem ;). Co wiem co bral i jak to skutkuje na jego mozliwosci fizyczne ale mysle ze policjant jakby zachowal sie tak jak Wujek napisal przez nikogo nie zostalby wysmiany, no ale jak podstaw samoobrony uczyl sie na walkach GSP i wolal przelezec na przeciwniku to inna sprawa.







btw. Ten filmik rowniez doskonale pokazuje ze rownouprawnienie w niektorych zawodach to zlo.
 
Widac kobiety w policji sa tylko od domagania sie o rowna pensje, zenada nie potrafi mu nawet reki przytrzymac, zamiast z tylu go zakłuc i przycisnac do gleby do z przodu mu zalozyla, a ta gimbaze gazem pieprzowym potraktowac jak na tym filmiku kozak ze wsi gosciu zajebisty sie nie pierdolil i gazem dojebal cwaniaczkowi



 
Ja bym jednak szedl w strone prosze i dziekuje, poza tym prosba o dowod w tych czasach to nie najlepszy pomysl - tym bardziej na plazy, bo kto go tak na powaznie nosi ze soba. Jedyna grupa, ktora w wiekszosci ma ze soba dokument to kierowcy. Z tym rzucaniem na glebe tez ostrozniej, bo jak ty to widzisz Wujek - bierzesz przypadkowego malolata stojacego w tlumie i poniewierasz za to, ze tam stal i przeklnal?



Inna rzeca jest wlepienie modnego ostatnio mandatu za zaklucanie porzadku i niech sie mlodzierz w domu przed rodzicami tlumaczy.



Policja ma pomagac i gdyby tak bylo, inna opinie miala by ta grupa.
 
Meru - dla Borka to powinien byc "kiss for goodbye". Do tej pory jakos mi nie przeszkadzal ale teraz jego wywiady byly bvardzo slabe a angielski na zenujaco niskim poziomie. Jezli KSW mysli o dalszym zatrudniainu obcokrajowcow na gale to i przeprowadzjacy wywaidy powien sie swobodnie komunikwoac w obcym jezyku a nie kaleczac go robiac podstawowe bledy nie mowiac juz o braku slownictwa
 
Kurcze, nie widziałem tego na transmisji :-)



Czyżby to, że Sean jest singlem odnosiło się też do facetów :-)
 
Back
Top