Tanio skóry nie sprzedam

Voranek, świetne : ) kiedyś znajomego takiego cwaniaczka dojebali za właśnie taką porute, szczęściem wywalił zeszyty dziecka ze szkoły : D i doszli kto jest właścicielem tego syfu:-) nie cierpię takiego czegoś jak ktoś śmieci i nie sprząta i jestem dać w stanie nawet karnego kopa jak widzę takie skur....o
 
dawid_mistrz_swiata_i_okolic_radzi._2013-06-11_15-54-19.jpg




:-)
 
właśnie miałem wrzucić,



w tym przypadku plus dla mmamisza







To trzeba mieć tupet, żeby coś takiego napisać, :-) pokłony Mestre Dawidzie



Dawid "by jakiegoś taktarova założył"....
 
pierwsze w sumie czego uczyli jak pokazywali mi duszenie zza pleców to żeby nie krzyżować tych nóg. w duszeniu zza pleców nigdy mistrzem nie zostałem, to teraz wypatruję tylko czy ktoś nie krzyżuje nóg, żeby mu to wytknąć! :-)
 
Popierdoliło was z nienawiści do bohatera MMAA4? ;) Z tej pozycji naprawdę można zrobić dźwignię.






Każdy kto ma choć odrobinę pojęcia o parterze to wie, Karolina również, ale trzeba mieć jaja, żeby coś takiego napisać, tym bardziej jeśli się jest dawidem ozdobą.



A jak dawid tak zwraca uwagę na szczegóły to mógł zwrócić uwagę, że Marta "mostuje", czyli opiera się dwoma stopami o matę i najpierw musi "usiąść", żeby zapiąć dźwignie, ale wtedy już Karolina rozpinałą nogi - walkę uważnie się oglądało :)







Jeszcze niech Dawid napisze Rondzie, że przy balaszce też nóg nie krzyżujemy :-)
 
No wiadomo że da sie zrobić taką dźwignie, ale pompa jest z tego jak sformułował swoją uwagę - Mastere Ozdoba
 
Jak czytałem wypowiedź Ozdoby to przypomniało mi się jak Koksu próbował założyć mu dzwignię na nogę. :-)



Mało wtedy brakowało, a mistrz parteru zostałby poddany.
 
@sutankosmitow



Po prostu przekłada swoje nogi nad nogi tego który jest za plecami prostuje je i mamy dzwignie :-)
 
ja pierdole :D ja na jego miejscu to bym wolal po walce na MMAA4 zaszyc sie gdzies w lesie na pare lat, a ten jeszcze poucza zawodników MMA na facebooku :D
 
zawodnik po porazce debiutuje w rankingu i to na 5 pozycji. Naprawde nie widze zadnego powodu zeby w tej chwili tworzyc taki ranking
 
Back
Top