Tanio skóry nie sprzedam

Pewnie było, ale obrazki tego typu z Kultim zawsze mnie rozwalają :-)



296105_678390418844127_253214028_n.jpg
 
Na miejsce przybył wezwany drugi patrol, który pomógł wyprowadzić mężczyznę z plaży.
W Komisariacie Gdynia Śródmieście mężczyzna został zbadany przez załogę Pogotowia Ratunkowego. Lekarz orzekł, że mężczyzna potrzebuje pomocy specjalistycznej, dlatego też przewieziono go do szpitala.


Kiedyś mój znajomy sobie jechał rowerkiem ścieżkami, był tam bodajże po czterech piwkach ale kawał chłopa i jechał prosto, zero zagrożenia dla ruchu. Nastąpiła pacyfikacja patrolu strażników miejskich:-), którzy chcąc wykazać się bohaterskim zatrzymaniem sprawcy wypieprzyli go z rowera :-)uciekali szybciej jak kenijczycy:-)
 
Koszenie trawy bez wysokiego obuwia grozi skaleczeniem nogi np kamieniem, który może wystrzelić jak pocisk po uderzeniu w nóż. Niby są zabezpieczenia i nie powinno się to zdarzyć, ale jednak ja oberawałem ze 2 razy i już od tego czasu noszę gumowce do koszenia :)
 
wlasnie, gdzie kurwa byl gaz? jak juz nie mogli tego typa ogarnac to az widzialem dobre bjj tam!!! kurwa jakies treningi niech zaczna, a nie z brzuchem zapierdalaja, tak sie to wlasnie konczy, przeszczep sie z nimi siluje i to skutecznie, a idz Pan!
 
Tzn. Ja nie mówię o gazie dla tego chłopaka, bo jak mieli podejrzenie, że to kwestia zdrowia psychicznego, to w porządku się zachowali. Ja mówię o gazie w bandę gimnazjalisów, którzy sobie jaja robili z policjantów.
 
jesli kwestia zdrowia psychicznego to bycie na jakims kwasie albo dragu to zgadzam sie. :)



dla mnie nacpany czymkolwiek. gazu dla towarzystwa rowniez nie powinno zabraknac. daja sie tak jebac, eh
 
@maryjan
Wczoraj z kumplami wjechałem na dach jednej nieczynnej hali przemysłowej (na prywatnym "chronionym" terenie) i jak się po zejściu rozdzieliliśmy, to jednego z nich "złapało" dwóch dziadków z ochrony, wezwali chłopaków z Solidu i kumpel opowiadał, że ci młodzi wyzywali dziadków od komuchów i pytali go, dlaczego im nie wpierdolił i nie uciekł, tylko się dał złapać :-)
 
Back
Top