Tanio skóry nie sprzedam

Nie misiu. Ja po prostu znam osobiście ludzi, którzy dla niego są wrogami. I dla mnie to oni są bardziej wiarygodni. Nie muszę do tego czytać gadzinówek ani forów internetowych.
 
hmm, misiu ?:-) kto kogo czyim wrogiem to ja panu nie powiem:-) luzik Masutatsu, tak czy inaczej zesrali się komuszki i nie tylko jak chciał zrobić dekomunizację i zrobili sobie układ, do dziś za to płacimy, pan i wszyscy : )
 
Ja nie narzekam na swoje życie. W sumie jest mi tu dobrze. Nigdy nie myślałem o emigracji, nawet na pół roku. Jak się chce to to jest zajebisty kraj.
 
ja też nie narzekam na swoje życie i ani razu nie myślałem żeby stąd wyjeżdżać ale leży mi na sercu coś jeszcze oprócz końca swojego nosa : )
 
tak ci go Masutatsu "wklepali" w głowę i tak masz prawo go widzieć : )


ja go okreslilem oszolomem po przesluchaniu wielu konferencji, ktore sam organizowal. Sugerujesz, ze to nie byl on, albo, ze ktos go zmusza do pierd... takich bzdur?
 
@spa, nie ten temat, sugerujesz że ci wszyscy profesorowie którzy brali udział na jego zaproszenie też są oszołomy? Radek Sikorski detected:-)
 
946260_502959616426527_424780084_n.jpg
 
Eh, trzeba nigdy nie studiować żeby zachować wiarę w tytuł profesorski. U nas to jest raczej tytuł polityczny niż naukowy. I nie mowie tu o wielkiej polityce a tej najgorszego rodzaju-kolesiowskiej, wydziałowej itd. Znalem profesorów, którzy mieli taką demencję ze nie rozpoznawali na egzaminach własnych podręczników. Przepisanych słowo w słowo, żeby mieć pewność ze treść jest właściwa. Inni na wykładach pletli takie bzdury że się przykro robiło-np o kobietach i ich roli w społeczeństwie.
 
Masutatsu za wszelką cenę chcesz podważyć wszystko : ) tytuł profesorski oczywiście nie jest żadną wykładnią, za przykład niech posłuży chociażby Hartman, demencja nie jest niczym złym w porównaniu z trzeźwością umysłu wymienionego przeze mnie pana.
 
Nie ja. Te profesory. Ale koncze z tematem. Poglądów nikt nie zmieni a i temat nie ten.
 
Nie ja. Te profesory. Ale koncze z tematem. Poglądów nikt nie zmieni a i temat nie ten.
 
@maryjan, czemu nie ten temat? mnie ten pan bawi...



tutaj masz cos w kontekscie tych jego profesorow http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/428216,macierewicz-mija-sie-z-prawda-amerykanski-naukowiec-nigdy-nie-firmowalem-jego-dzialan.html
 
@maryjan@Masutatsu
nie spamować polityką skóry, jest osobny temat. Znów się zrobi syf jak był z religią.

Zdjęcie Venoma powinno mieć podpis NOT A SINGLE FUCK WAS GIVEN THAT DAY.

A co do dyskusji o tych workach:D takie spektakularne rzeczy będą i w Polsce, ale tak jak pisał Arlovski...na razie mamy paraliż decyzyjny i amatorów na wysokim szczeblu. Myśli inżynierskiej i przedsiębiorczości nam nie brakuje na pewno;]
 
Mi tam jako kawalerowi mieszkającego u matki te 3000zł wystarczy spokojnie.



Ale bior pod uwge że kiedyś się wyprowdze, będę miał żone i dzieci to nawet 4000zł raczej nie starczy...



Chyba że mówimy o życiu na niskim poziomie z miesiąca na miesiąc mnie to raczej nie bawi biorąc pod uwge to że pracuje dość cięćko jako górnik.
 
Ten przeciwnik Rampaga nieby miał zgrywać kozaka, ale mam wrażenie, że kiedy spojrzeli sobie w oczy, to się troszeczkę obsrał :-).
 
Back
Top