Tanio skóry nie sprzedam

89dd44588784a06519b4a94ba7c234db.jpg




90f93233290ef2062ecd1886e2778430.png
 
Prawdopodobnie bylo ale ostatnio rzadko na forum bywam



Walka Dawida Harasia z 21 kwietnia



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6pSS64AQLFI



oczywiscie w swoim stylu - a jak :D
 
Ale to chyba nie moja waga i nie moja liga xD Ja z nim kiedys gadalem i mowilem mu zeby nie walczył bo "szkoda" zycia, to mnie zjebal i sie spytal czy ja walcze zawodowo, to mu odpowiadam ze tylko amatorsko i to glownie w kicku i muai thai, a ten "widzisz a ja mam jaja by walczyc zawodowo". Wydaje mi sie ze mial by wieksze jaja jakby zaczal po prostu trenowac bo rekord 0-10 to sam sie nie pojawil plus wszystkie walki nei wyszly chyba poza 2 minute xD
 
Ten Haraś sie urwał naprawde z bardzo wysokiej choinki .Oby zakończył przygode z mma bez utraty zdrowia .Wie ktoś gdzie on trenuje i czy wogle trenuje...
 
outlaw - czy trenuje to nie ma znaczenia, dziwi mnie jednak to kto znajcy choc troche polskie mma daje mu szanse wlaczyc na kolejnych galach
 
to ze haras bije sie jak 6-letnie dziecko w piaskownicy to mnie nie dziwi ale dziwi mnie to ze ktos go wpuszcza na zawodowe walki o,o
 
Jakby ktoś szukał przeciwnika dla Tymka, to ja się zgłaszam. :-) Bardzo chętnie bym się w MMA spróbował z Tymkiem.
 
Mam nadzieje ,że już sie nad nim zlituja bo on na pierwszą walke amatorską sie nie nadaje .Pewnie nigdzie nie trenuje ba zaden normalny trener do walki by go nie wystawił o zawodowstwie nawet nie mówiąc.
 
Mateo - to by była odwrotnosc walki:



Marcin Lasota vs. Tymoteusz Świątek gdzie spotkalo sie 2 niepokonanych zawodnikow:)
 
To jest śmiech na sali, a nie organizacja MMA, powinni im zakazać organizować mma, a sędziemu zakazać sędziować. Co to jest?
 
Fajna grafika orła kolor różowy jakby był zastąpiony czerwonym to by był zajebisty logotyp. Nie rozumiem poruszenia Polskich "patriotów" jako by że było to znieważenie symboli narodowych. W USA jest tyle wariacji z flagą i nikt nie płacze. A Polsce dodadzą coś do orła i zaraz walka i Polskie piekiełko. A połowa tych "prawdziwych patriotów" od opluwania wszystkich i wszystkiego nie zna nawet historii swojego kraju.
 
W USA jest tyle wariacji z flagą i nikt nie płacze
zapewne ich cieszy jak striptizerka ma na dupie stringi z flagą, też o to nie płaczę : ) to jest twoim zdaniem patriotyzm ?
 
Back
Top