Tanio skóry nie sprzedam

156809_400206653411024_1132369752_n.jpg
 
Amanda Buckner, która była w moim narożniku, położyła zimną wodę na mojej szyi. Miałam wiele walk, ale nikt nigdy tego nie robił, więc trochę mnie to zszokowało. I kiedy to zrobiła, podskoczyłam i wydawało mi się, że puściłam bąka.


Po tym wyszłam do drugiej rundy i wygrałam walkę. Wtedy po walce oni wsadzili nas szybko do autobusu, kiedy ja wciąż byłam w rękawicach i szortach z rozbitym nosem, a oni zaczęli nas wieść do palacu na herbatkę z Władimirem Putinem i Silvio Berlusconim. Jean-Claude Van Damme tam był, Fedor Emelianenko • a to mój ulubiony fighter! Zrywałam wówczas rękawice i nagle pomyślałam • Boże, strasznie śmierdzę. Co to za smród • . Więc pobiegłam do łazienki i zdałam sobie sprawę, że zesrałam się w gacie w trakcie walki! Czekało mnie spotkanie z Putinem, byłam z różnymi osobistościami, wszelkie są jedwabie, a ja siedzę tam w brudnych gaciach! To było szaleństwo, a tam nawet nie było śmietników. W związku z tym zdjęłam bieliznę, rzuciłam ją w kąt łazienki i umyłam się jak najdokładniej potrafię, a potem wyszłam porobić sobie zdjęcia z Berlusconim i Putinem, w otoczeniu uzbrojonych strażników.


Berlusconi i tak mnie podrywał. Poszedł do mnie i pytał mnie, czy jestem singielką, czy mam może męża. To była najbardziej abstrakcyjna rzecz w moim życiu. Premier Włoch podrywa mnie, a ja stoję tam z kupą w majtkach.- Julie Kedzie od mmanews.
 
Kurwa w ilu tematach to jeszcze wyląduje? W przeciagu godziny zobaczyłem to już 3 razy. Moze macie jeszcze filmik jak Najman zamawia drinka w knajpie, bo nie widziałem.
 
@Adib właśnie chwilę przed tym jak go dodałeś to oglądałem tego HS i też uważam, że to najlepszy HS ever :D
 
iXIcWxjO2euS9.gif








Moze ktos jeszcze nie widzial datsika w formie :-)



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4ut5j5Iwu2s
 
dupeczka z druga dupeczka i z blantami i jeszcze jedna dupeczka :D ale ta dupeczka jest mega, tatoo i kolczyki mnie niszcza
 
@Kurekq To już tu było miliard razy, może ktoś da kawał z najmanem bo zamało razy go widziałem?
 
Back
Top