Tanio skóry nie sprzedam

http://niebezpiecznik.pl/post/jak-sprawdzic-kto-przegladal-twoj-profil-na-facebooku/



dziala! :-)
 
@Visu



[strike]Dobra to jeszcze mi powiedz jak otworzyć ten plik hosts i coś w nim zmienić :-)[/strike]



Otworzyłem, zrobiłem jak trzeba i nie działa.:-)
 
Musisz jako administrator otworzyc notatnik, pozniej "otworz" w notatniku, wyszukujesz plik, dopisujesz i powinno byc ok.
 
To może być wałek polegający na tym, że ktoś wstawił fałszywego fejsa i ma wasze hasła logowania, bo sami zmieniliście adres IP dla facebook.com



Prima aprilis... sort of...
 
Żeby widzieć ile masz fanek ;d? A może jakieś nieznajome singiel ladies obserwują Twojego facebooka z ukrycia :-)? dobrze byłoby mieć taką przewagę nad ludźmi,że to widzisz.
 
Jaka to przewaga? W CZYM? Poza tym i tak byś nie wiedział, czy laska, która regularnie wchodzi na twój profil, nie wchodzi na niego po to, żeby pizgać bekę z twojego ryja. GET A LIFE HUBI.



Na NK było pokazywanie, kto wchodził na twój profil i to było chujowe, miałem wyłączoną tę opcję.
 
Przewage nad wszystkimi ludźmi, ty masz taki trick, inni nie. Ty sobie widzisz kto Cię podgląda itd. inni tego samego nie wiedzą. Może byś odkrył jaki z Twoich znajomych jest homosiem i nie warto robić z nim parteru .bo miałby kilka tysięcy wejść na Twój profil :-)?



@down



Widać wiek jest nawet powodem do odniesienia, czy się chce widzieć kto wchodzi na Twój profil,a kto nie..
 
367qhe.jpg
 
Jakby miał kilkanaście tysięcy wejść, przy innych osobach wchodzących kilka razy, to by cos było nie tak, ale co ja tam wiem... Dobra kurwa koniec tematu, nie chce mi się tłumaczyć każdego słowa.
 
Back
Top