Tanio skóry nie sprzedam

Dzięki chłopaki za opinie, biorę wszystko pod uwage.


@Tsubasa


Widze zauważyłeś że to w stylu retro. Przeglądałem stare plakaty PRIDE i to mnie zainspirowało do zrobienia plakatu.
 
Ja za czasów jak byłem jeszcze w podstawówce, to przecinków nie stawiałem prawie wcale. W gimnazjum nauczycielka jednak mnie nauczyła. Jednak sam się często łapie na tym, że stawiam ich za dużo i niektóre zdania przybierają dziwną formę.
 
Patrząc na tę fotę z Putinem to pierwsze, o czym pomyślałem, to "Czy Van Damme dotrzymuje im kroku przy kielichu?" :-)
 
Van Damme, Putin, Berlusconi, Fedor. Julie Kedzie chyba tam wtedy była, nie dziwne, że nie zrobili sobie z nią zdjęcia patrząc na historię, którą przytacza mmanews:



"Po tym wyszłam do drugiej rundy i wygrałam walkę. Wtedy po walce oni wsadzili nas szybko do autobusu, kiedy ja wciąż byłam w rękawicach i szortach z rozbitym nosem, a oni zaczęli nas wieść do palacu na herbatkę z Władimirem Putinem i Silvio Berlusconim. Jean-Claude Van Damme tam był, Fedor Emelianenko • a to mój ulubiony fighter! Zrywałam wówczas rękawice i nagle pomyślałam • Boże, strasznie śmierdzę. Co to za smród • . Więc pobiegłam do łazienki i zdałam sobie sprawę, że zesrałam się w gacie w trakcie walki! Czekało mnie spotkanie z Putinem, byłam z różnymi osobistościami, wszelkie są jedwabie, a ja siedzę tam w brudnych gaciach! To było szaleństwo, a tam nawet nie było śmietników. W związku z tym zdjęłam bieliznę, rzuciłam ją w kąt łazienki i umyłam się jak najdokładniej potrafię, a potem wyszłam porobić sobie zdjęcia z Berlusconim i Putinem, w otoczeniu uzbrojonych strażników.



Berlusconi i tak mnie podrywał. Poszedł do mnie i pytał mnie, czy jestem singielką, czy mam może męża. To była najbardziej abstrakcyjna rzecz w moim życiu. Premier Włoch podrywa mnie, a ja stoję tam z kupą w majtkach."
 
images
 
a właśnie co się stało z kaczką bo nie w temacie jestem(wczoraj o to pytalem ale teraz odpowiedzi nie moge znalezc)
 
Formalnie to odszedł z forum, bo brakowało mu czasu dla rodziny czy coś takiego. Temat nawet utworzył. A nieformalnie to sporo osób uważa, że siedzi jako jakieś multikonta.
 
Dodałem mój plakat do newsa o Fighters Arena 7. Mam nadzieje że jest to w porządku bo to podbiło newsa o gali.
 
36788256.jpg




36788158.jpg




A teraz chuje się przyznac który jest fanem Britney Spears, bo widze że ktoś wrzucił już mema na profil Cipka. Nie będe wymieniał z imienia i nazwiska.
 
@Wujek bez sensu te podpisy. Nie pasuja do tego mema. Powinno być cos w tylu: "Zagranico pojechali - burżuje jebane" czy coś w tym tylu;)
 
Andrzej to ty jesteś tym chłopcem z wrocławia od Britney Spears? A to w memach chodzi że one mają pasować ;d?
 
Jeśli już mówimy o Kedzi to proszę przeczytajcie, ja spadłem z krzeslaa..







Amanda Buckner, która była w moim narożniku, położyła zimną wodę na mojej szyi. Miałam wiele walk, ale nikt nigdy tego nie robił, więc trochę mnie to zszokowało. I kiedy to zrobiła, podskoczyłam i wydawało mi się, że puściłam bąka.



Po tym wyszłam do drugiej rundy i wygrałam walkę. Wtedy po walce oni wsadzili nas szybko do autobusu, kiedy ja wciąż byłam w rękawicach i szortach z rozbitym nosem, a oni zaczęli nas wieść do palacu na herbatkę z Władimirem Putinem i Silvio Berlusconim. Jean-Claude Van Damme tam był, Fedor Emelianenko • a to mój ulubiony fighter! Zrywałam wówczas rękawice i nagle pomyślałam • Boże, strasznie śmierdzę. Co to za smród • . Więc pobiegłam do łazienki i zdałam sobie sprawę, że zesrałam się w gacie w trakcie walki! Czekało mnie spotkanie z Putinem, byłam z różnymi osobistościami, wszelkie są jedwabie, a ja siedzę tam w brudnych gaciach! To było szaleństwo, a tam nawet nie było śmietników. W związku z tym zdjęłam bieliznę, rzuciłam ją w kąt łazienki i umyłam się jak najdokładniej potrafię, a potem wyszłam porobić sobie zdjęcia z Berlusconim i Putinem, w otoczeniu uzbrojonych strażników.



Berlusconi i tak mnie podrywał. Poszedł do mnie i pytał mnie, czy jestem singielką, czy mam może męża. To była najbardziej abstrakcyjna rzecz w moim życiu. Premier Włoch podrywa mnie, a ja stoję tam z kupą w majtkach.
 
Andrzej jest Łukaszem i jest z Poznania. Zaraz sobię luknę kto tam co powrzucał.



E: Jak to ktoś od nas z foruma to niech wyk***ia stąd prędko.
 
Mi z tej fotki z Putinem i resztą najbardziej podoba się galowa kreacja Alexa. Nie ma to jak wjechac na salony w dresiku :-)
 
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.450054935072928.1073741828.117752881636470&type=1


Tutaj cała sesja Michał :-)
 
Back
Top