Tanio skóry nie sprzedam

Edukacja ludzi na temat MMA, powinna być podstawową misją w naszym kraju, bo się wtedy pojawiają takie kwiatki. ;)
 
i co mają robić ..


po-pierwsze-zwieksz-mase.jpg




:-)
 
Kiedys przed ktoras z gal UFC byly wywiady z przechodniami i tez sporo osob zamiast MMA nazywalo ten sport UFC.
 








W najbardziej lajkowanych komentarzach (w odpowiedzi) jesto Kamilu Walusiu :) To już oficjalna piosenka Kamila :)
 
Wkońcu im ich przeciwnicy ( z prawa i lewa ) wpierdolą kiedyś i będzie płacz. W sumie oni się za kimś opowiadają? Bo wnioskując po ich filmach to napewno lewakami nie są a do pracicy to chyba też nie.
 
Za nikim. Robią sobie jaja i z tch i z tych. Ja tam lubię ich filmiki( napisałbym,że lubię Pytę ale dziwnie by to zabrzmiało:-))i ich humor mi odpowiada. A kto ma im wpierdolić? Nikt poważny i o zdrowych zmysłach nie chodzi na takie manify i nie mów o sobie, że jest feministą więc pewnie chłopaki śpią bezpiecznie:-)
 
Wkońcu im ich przeciwnicy ( z prawa i lewa ) wpierdolą kiedyś i będzie płacz. W sumie oni się za kimś opowiadają? Bo wnioskując po ich filmach to napewno lewakami nie są a do pracicy to chyba też nie.


A czemu ma być płacz. Oni jadą po jednych i drugich. Fakty są takie, że na świecie są dwa gatunki ludzi debile i nie-debile. Oni smieją się z debili. Poglądy nic do tego nie mają.
 
O kurde, jeden z najlepszych harlemów jakie widziałem. :-) Nieszablonowy, plus promujący galę. Patologiczna para jak zawsze pozytywnie.
 
Back
Top