Tanio skóry nie sprzedam

Pan Brat Pudziana rozjebał mi mózg. Wytrzymałem 20 sekund tego "utworu", więcej nie jestem fizycznie w stanie przetrwać.
 
Komentarz na dole najlepszy:



Zawod: Brat Pudziana :-)







Dziwne ze jeszcze nie zaproponowali mu walki z jakas inna gwiazda disco polo np. z panem od "Ona tanczy dla mnie" albo "Skorpionem" Lech Rochem Pawlakiem.
 
Takie super fighty z gwiazdami dico-polo byłyby bardzo dobrym pomysłem. Pod warunkiem, że przegrany przestaje śpiewać:-)
 
Wyobrazacie sobie gdy do ringu wchodzi facet z Boysow a w tle leci "Jestes szalona" ? :DDDD Takie fighty to tylko i wylacznie na dozynkach.
 
Ja to już się nawet z niego nie śmieję, tylko mi jest go żal... W tym wywiadzie powinno być logo fundacji polsat.
 
A ja mam numer telefonu Harasa, a Wy nie... :-)



Żal mi typa. Jak się go ciężko słucha, omg. Kur*a, co on, adhd ma? Wnioskując po poscie niżej - robi to celowo? :-) U takiego idioty wszystko możliwe. Bazelak > Haras... :-)
 
Był ostatnio z nim wywiad w jakiejś Małopolskiej TV regionalnej. Tam się tak nie zacinął i nie jąkał. Robi to specjalnie (że niby taki fajter po ciężkich bojach) czy tamta TV tak ładnie zmontowała że nie było widać ?



Gość jest totalnie oderwany od rzeczywistości, i trafia na półkę z Bazelakiem i Sikońskim. Tacy ludzie tylko szkodzą rodzimemu MMA.
 
A ja za przeproszeniem jeszcze raz proszę kulturalnie: ODPIERDOLIĆ SIĘ OD DISCO POLO!!! Może organizujmy galę z frikami co drą ryja do mikrofonu czy jak to muze nazywacie i tam przegrany przestaję śpiewać? :D







STOLICA DISCO POLO ZAWSZE BĘDZIE BRONIĆ DISCO POLO!!



 
Może organizujmy galę z frikami co drą ryja do mikrofonu czy jak to muzą nazywacie i tam przegrany przestaję śpiewać? :D




Nie ma nic przeciwko.




A ja mam numer telefonu Harasa, a Wy nie...
lol.gif


Ja też mam, ale nie wiem czy jest się czym chwalić:-)
 
Otóż to ;) też liczyłem na jakieś fajne podskakujące cycki, a tu jakieś przećpane lochy.
 
co do Harasa wydaje się ze jest po prostu chory, nie chce wyrokować ale robi takie wrazenie, wiec nie ma co go winic bo nigdy raczej nie wygra... tylko zastanawia jak jest mozliwe ze nadal toczy walki zawodowe, czy on sam płaci za to ogranizatorom, zeby go brali? przeciez to co pokazuje to kazdy na ulicy by go rozjebal :-) zwazywszy ze jest otłuszczony przy wadze...84 kg O,O zenada.
 
Ma ktoś może okrzyk "It's TIME!" Buffera w dobrej jakości, bez okrzyków i szumów w tle? Chciałem sobie ustawić na smsa, ale nie mogę znaleźć czegoś takiego :x Może być nawet cała zapowiedź, to sobie wytnę.
 
Nacisły się kwasów i nimi miota ;d
Haras chyba już po tych strzałach na łeb ma mózg uszkodzony
 
Cecil powinien dostac Heraklesa za najgorsze sedziowanie :D oczywiscie 2 innych sędziów z Polski było by z nim na podium :D
 
Back
Top