Tanio skóry nie sprzedam

Skoro juz jestesmy przy przekrecaniu nazwisk i imion, to zwroccie uwage jak wymawia spiker na orange Uriah Fabera ;)
 
Janisza czasami posłuchaj uważnie apropos wymawiania nazwisk : )


J&J i tak mogliby uczyć komentatorów piłkarskich wymawiania nazwisk Brazoli i Portugalczyków :-) Chociaż kwiatki w stylu Urijah Faber się zdarzają
 
69294_10151376955829160_904048343_n.jpg
 
[strike]Ten cały Smith walczył w karierze drugi raz, drugi z Bazelakiem. Kamilek też walczył tylko z nim w K1. Czekam na ich trzecią walkę. :-)[/strike]



Albo nie, umknęła mi jedna walka Badziewiaka bodajże.



"Jako pierwsza,chciałam ci pogratulować Kamilku. Zawsze w ciebie wierzyłam i wiedziałam,że dasz rade.Sto tysięcy buziaków" - te komentarze na stronie Bazelaka, to pisze chyba on sam... :-)
 
Halny, z Bazelakiem miał walczyć jakiś tam Mistrzunio Świata jakiejś tam organizacji, ale się rozchorował... Pewnie trema go zżarła, strach przed ciosem Vanderleia. :-)
 
Keesdeblju najpierw wszyscy drżeli przed Mamedem, potem przed Nastulą, teraz nadszedł czas na mistrza Vanderleia. Taka kolej rzeczy, nie ma co się dziwić ;).
 
To nie jest ten sam co wcześniej walczył z Bazyliszkiem ?



W ogóle dziwny game plan Bazelaka. W poprzedniej walce zastosował atak brzuchem przez który błyskawicznie znokautował przeciwnika. Teraz nie stosował tego ataku. Ciekawe dlaczego.
 
Vanderlei jest jak bracia Kliczko, może kończyć przeciwników kiedy chce. Chciał, żeby widzowie mieli trochę więcej widowiska, to skończył w drugiej rundzie. Proste.
 
Po tym jak się czarnoskóry zawodnik obkręcił wokół własnej osi po komendzie sędziego, to myślałem, że umrę. Przecież widać, że to jest jakiś chłopek z ulicy, który potrenował miesiąc. Co za Bazelak.
 
Znakomita walka, po Kamilu widać ze bardzo się rozwinął i niedługo będzie mógł zagrozić najlepszym piórkowym w Polsce.
 
E: pomylilem tematy.



Caly czas nie moge tego rozgryzc, czy Bazelak tak na powaznie czy to jakies jaja sa ?
 
przeciez to jest jasne ze bazelak sobie sam te wszystkie komentwarze pisze, albo jego bliska rodzina, bo nikt przeciez nie jest az tak głupi... :-) 100% osob ktore tam wchodzi robi to dla beki, nie oszukujmy się wesoło jest ogolnie na jego stronie z kazdym nowym 'artykulem' :-)
 
8:35-8:50 - obserwujcie sędziego i murzyna... widać że koleś drugi raz w życiu ma rękawice na rękach. Przywieźli biedaka z czarnego lądu i teraz musi walczyć za bilet do domu.
 
fallon_przed_po500.jpeg




http://babol.pl/kat,1025465,title,On-bedzie-walczyl-z-kobietami-Jest-afera,wid,15398600,wiadomosc.html?ticaid=610349
 
Po tym jak się czarnoskóry zawodnik obkręcił wokół własnej osi po komendzie sędziego, to myślałem, że umrę.


hehe, test na orientacje był spoko



obrotówka na samym początku miała spowodować chyba posranie się w spodenki przez murzyna
 
Back
Top