Tanio skóry nie sprzedam

Pozostając w temacie - DO IT FOR SCIENCE !



625612_562979980389684_1323242556_n.jpg
 
@Keylock kiedyś słyszałem że podobno robótki ręczne i seks znacząco podnoszą poziom testosteronu z powodu konieczności ciągłej produkcji nasienia. Nie wiem ile w tym prawdy, musicie to przebadać xD
 
Właśnie słyszałem przeciwstawne opinie, że jak dojdziesz to ci teściu spada. Teraz nie wiem co mam robić żeby zmaksymalizować przyrosty masy! :-)
 
Anzorowi to Słodziak albo Piotr Jeleniewski na fb wstawił.. mi się zdaje , że to fakt jest
 
Saenchai, zajebiste. Jeszcze bardziej trzymam kciuki za Diaza. Choćby miał przegrać, niech pokiereszuje Jerzemu mordę przynajmniej tak jak zrobił to Karolek.
 
Wynik walki jest z gory przesadzony, ale paradoksalnie ani troche mnie to do niej nie zniecheca. Zaluje bardzo, ze ominie nas Primetime do tego zestawienia, jak mozna bylo zrobic Prime do walki GSP- Condit, a nie zrobic do GSP- Diaz.
 
http://www.bjpenn.com/video-belfort-reads-bible-bedtime-stories-gives-kisses-to-nick-in-latest-diaz-bros-cartoon-ufc-news/
:-)
 
na to bym nie liczył to będzie bardzo łatw walka dla jorga wygra chyba nawet przwd czasem.
Jarałeś coś, że umiesz sobie wyobrazić, jak niby Georges zatrzymuje Diaza? To MMA i wszystko możliwe, ale tej wizji to jakoś nie umiem sobie zobrazować.
 
Back
Top