Tanio skóry nie sprzedam

Heban, bez jaj :)



To co Bedorf w kilka miesięcy dobił ponad 20 kg (bo w 2006 był ME w wadze do 100 kg)? :) Chyba ci się cyferki pomyliły
 
Troche nie chce mi sie wierzyc,ze Bedorf(188cm wzrostu) i Grabowski waza na tej fotce 77 kg,mozliwe,ze sa wirtuozami zbijania wagi tudziez maja pneumatyczne kosci jak ptaki:-)
 
Nie. Oczywiście, że pojebałem :-). Źle spojrzałem na kategorie. Też mi się wydawalo nierealne, dlatego wrzuciłem. Gdyby to wyglądało tak jak spojrzałem, to Bagi byłby 95+ :-).
 
59305_8b8ac12cac68293d6d02253045dde777.jpeg
 
Zachęcony wpisami na ten temat, odpaliłem sobie nowe RadioKoksu (obejrzałem kilka odcinków przed walką Koksa z Najmanem i nawet mnie śmieszyły, ale to było w czasach, gdy ten pierwszy mnie jeszcze nie irytował) i już na początku musiałem się wkurwić. Insynuacje, że w Fightmanie Bochnia nabijają zawodnikom rekordy są poniżej krytyki.
 
Adbuster jeszcze jak nie był adbusterem brał udział wielokrotnie w zawodach siłowania na ręke nawet z sukcesami.
 
Jak juz wyczerpia sie mozliwosci zbijania wagi, a kobiecych dywizji bedzie przybywac w UFC niektorzy moga podazyc ta droga :-)
 
Back
Top