Tanio skóry nie sprzedam

kickboxing cos o Tobie
smile.gif




http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WFRnD1ob810


No to skoro jest już diagnoza to czekam aż zaczniecie dawać mi miłość żeby uwolnić mnie od smutnego trolowania, a przestaniecie dokuczać :(.
 
nieźle się napocili przy wyciąganiu ; ) hardcor, do wody lodowatej bym wlazł ale to mnie przyprawiło o dreszcze hehe
 
dobre, zawsze mnie dziwiło, że typ który stchórzył wyskakując z okna zostawiając w świeta swoją zonę i swoje dziecko stał się wzorem gimgówien.
 
Polak potrafi, niemieckie policjanty w szoku
lol.gif





Jest moc! :-)












Kierowane przez Polaka Iveco zatrzymano około tysiąca kilometrów od naszej granicy - samochód zmierzał w kierunku Belgii. Na lawecie podróżowało kolejne Iveco, na którego pace znalazł się dostawczy Man zakupiony od jednego z niemieckich handlarzy złomem... tzn samochodami z Turcji. Na tego ostatniego udało się jeszcze upchać osobowego Mercedesa...



Sposób załadunku auta zszokował niemiecką drogówkę, której rzecznik stwierdził, że owa "drogowa wieża" łamała "wszelkie przepisy dotyczące bezpieczeństwa ruchu".



A o ekologii jakoś niemiecka policja nie pomyślała. Przewiezienie tylu samochodów jednym pojazdem oznacza znacząco mniejszą emisję CO2... To był na pewno główny powód, dla którego świadomy ekologicznie polski kierowca zdecydował się narazić na niebezpieczeństwo...


http://expressilustrowany.pl/smieje-sie-z-nas-pol-europy-niemiecka-policja-w-szoku,artykul.html?material_id=51237644b564dade5c000000
 
maryjan



Nie takie rzeczy robilim ze szwagrem



funny-car-inside-van.jpg




Polacy lub Kazachowie ^^ pewności nie ma bo imię i nazwisko polskie ale w artykule było napisane że z kraju Borata
 
@Wujek hehehehehe,dobre. Trzeba to puscic naszym cudownym politykom,ktorzy twierdza,ze polski pracownik jest malo wydajny.W calej Europie chwala Polakow za pracowitosc tylko paradoksalnie w swojej ojczyznie tzw "elyty" twierdza cos zupelnie innego.Oczywiscie to totalna sciema,mailem okazje pracowac w krajach tzw starej uni i widzialem jak tam do pracy przykladaja sie rdzenni mieszkancy tych krajow( Irlandia,Niemcy),tak jednym slowem to parodia nie praca w ich wykonaniu. parafrazujac slowa piosenki Kazika "coscie skurwysyny uczynili z ta kraina!" :-)



edit: sorry to moze nie temat na tego typu dywagacje ale nie moglem sie powstrzymac :-)
 
Back
Top