Tanio skóry nie sprzedam

Obserwując jego działalnośc w internecie można dojść do wniosku, że koleś do normalnych nie należy, więc zastanawiam się kto mu daje te walki kolejne...?
 
Od września zrzucił 17kg. W końcu wygląda jak należy.



11359_493813124009689_638951903_n.jpg
 
Aż jestem w szoku, Ronaldo nigdy do szczuplaczków nie należał, a teraz wygląda lepiej niż za czasów grania w piłkę. Szacunek.
 
Nawet chyba był cały program o jego przemianie. Ehh, gdyby tak wyglądał za czasów gry w piłkę, to by był jeszcze szybszy i jeszcze lepszy.
 
Dajcie spokój temu Ronaldo, jak był młody to wyglądał podobnie, nie zawsze był grubasem jak pod koniec kariery.
 
http://1.bp.blogspot.com/_XsZ3DjRg8IE/TSMRZHMj50I/AAAAAAAA45Y/fspYTORkn3E/s1600/Ronaldo_%252540Gq_Maggio-2007_ph%252540Mariano-Vivanco_01.jpg







Mlody Ronaldo.
 
a teraz zagadka na czym jedzie p.Przemek



a) na sile własnej woli



b) lub podręczniku młodego chemika :D



c) czy rozmasowaniu swoich Cohones przy pomocy cegłówek :D



i czytaniu moich wypocin :-)
 
Zajebiście wyglądało jak na Invicie siedział na krzesełku i jej tłumaczył co ma robić i ta euforia po wygranej ;d Pat jest zajebistym gościem dla mnie ;d
 
a teraz zagadka na czym jedzie p.Przemek



a) na sile własnej woli



b) lub podręczniku młodego chemika :D



c) czy rozmasowaniu swoich Cohones przy pomocy cegłówek :D



i czytaniu moich wypocin :-)






nie wydaję mi się (chyba powtarzam;), aby to był zestaw medyczny, w jakim celu niby ? on jest ciężki z samym żarciem, wyrobić taką formę w sensie budowy ciała z tak dobrej masy nie jest kłopotem
 
Lekko nawalony Bas wyjasnia jaki wpływ miał Waluś na przegraną Overeema :P Między słowami... między słowami :P



Polecam cały filmik, Bas momentami ledwo gada :D Ale i tak z sensem, o Overeemie na końcu.







http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nX0xZcX-FBo







EDIT:


Nienawidzę filmików ze skokami na bungee, spadochronach, lotniach czy o wspinaniu się gdziekolwiek. Od samego patrzenia na tych ludzi lecących w dół, mam portki po kolana...
 
Back
Top