Tanio skóry nie sprzedam

ja pierdole, jak on sie tam dogadywal? przeciez to padaka umyslowa, gorzej niz Anderson Silva. :-)



tak ciezko sprawdzic nawet na jebanym google tlumaczu czy zwrot jest poprawnie? niech dziare sobie taka pierdolnie jeszcze i bedzie komplet.
 
We are train together
No co? Zapewne chodziło mu o to
529705_265413896922554_145725222_n.jpg
 
Niestety to prawda. W komentarzach dodał też że:

"nie ma co gadac z niektorytmi frajerami, od teraz bede blokowal kazda osobe ktorej IQ jest na poziomie taboretu"


Tough shit...
 
"nie ma co gadac z niektorytmi frajerami, od teraz bede blokowal kazda osobe ktorej IQ jest na poziomie taboretu"


Z tego co wiem to na termin ''frajer'' trzeba sobie jakos tam zasłużyć, ja natomiast zycze Kamilowi zeby jego IQ bylo na poziomie jego BMI.
 
jezeli papadopulos nie okaze sie kompletnym bumem i jednak cokolwiek potrafi, to mozliwe jest iz odprawi walusia przez jakies tko
 
Co z tego że juras za niego ręczy, co z tego że próbuje poprawić jego wizerunek skoro on sam się dobija tymi tekstami na fejsie...



To już nawet nie jest żenujące, to się robi chore...
 
Niestety coś mnie podkusiło i podczas logowania na pocztę włączyłem artykuł sportfana, a tam komentarz

Mnie to zastanawia dlaczego MMA nazywają, że jest to mix sztuk walki. Nigdy nie widziałem, żeby brali tam udział np. zawodnicy kung fu, czy innych najlepszych sztuk walki. Jeden tylko "wanderlej" używał czasami technik aikido, ale były zbyt trudne to poprawnego zastosowania bo to trzeba 10 lat trenować, mimo to ładnie mu wychodziły. Pojechałby taki Błachowicz do Chin do najlepszych szkół i tam pokazaliby mu co to znaczy walka jakby leżał na deskach podczas walki z 70 kilogramowym typkiem.


Wiem, że większość tych komentarzy jest pisana specjalnie żeby było "śmiesznie", ale tutaj chyba faktycznie jakiś bezmózg to pisał.
 
Tak, Bazelak na Sportfanie to chyba najczęściej odmieniany przez wszystkie przypadki sportowiec wszechczasów :D
 
Ano fakt, Aikido Brzuszne w wykonaniu Bazyliszka przyniosło cudowny nokaut na ciemnoskórym zawodniku. To było piękne...
 
Father saves son from big foot i Cain jako Godfather o mały włos nie wysłały mnie na tamten świat... Ja pierdole prawie się udusiłem ze śmiechu. Genialne te przeróbki są.
 
Back
Top