Tanio skóry nie sprzedam

1354261112_by_ahab_500.jpg
 
wchodze na te jeb z dzidy, a tu po lewej cycki, pod gifem gify jak dupa ujezdza typa .. . co za strona
 
Szybkie pytanko bo nie rozumiem jeden rzeczy, dlaczego jak ktos z kims ma kose na ważeniu czy obraża sie w wywiadach to po walce odrazu sa kolegami o okazuja sobie szacunek? jest to troche zalosne, to tak samo jakbym mowil ze najebe Mamedowi ale nigdy go nie spotkam...
 
Wiesz, niektórzy chcą w ten sposób wytworzyć bad blood i zmotywować się do jak najlepszego występu w klatce, natomiast jak kończy się show, to emocje opadają, człowiek wie, że nic już więcej nie zrobi. Można wtedy sobie pogratulować walki.
 
Chodzi o to by przyciągnąc uwage, sprzedac swoją walkę, wywołac zainteresowanie. Im bardziej jestes popularny tym lepsi sponsorzy i więcej siana.
 
Co to kur...jest? :-| Nie rozumiem, ale pisanie "Cię", a imię i nazwisko małą to dziwne połączenie. Pomijam treść, która liczę, że zostanie wyjaśniona.
 
A) Nie wygląda na tekst Kaczki, to fakt, ale ktoś musi mocno cierpieć psychicznie z powodu Kaczki jeśli tak go chce "obrazić".



B) Po drugie, trzeba być mocno zgejowaciałym, żeby w ogole pomyśleć o czymś takim w temacie dalekim tematycznie.
 
Painkiller, przedostatnia rozwlaiła mnie na kawałki



Tak, jestem fanem Overeema ale te gify jakoś poprawiają mi humor po jego porażce :-)
 
Back
Top