Tanio skóry nie sprzedam

Na Ukrainie tez się piorą



Ostatnio był dobry filmik jak parlamentarzyści napieprzają się a Vitek przygląda się zadymie :-)
 
To ten pistolet się zaciął? Bo tak się zdziwiłem, że to wyglądało, jakby koleś najpierw wymierzył a potem odbezpieczył czy przeładował, chuj wie jak to się nazywa, nie znam się na nazwach. My, ciotowate pokolenie bez wojska...
 
Nikt nie broni iść do woja, ale nie ma teraz musu :) Filmu nie widziałem, więc nie mówię, ale obie podane czynności są dość skrajne dla siebie:P Na razie szczerze mówiąc mnie to nie porywa o dziwo;)
 
Zamachowiec albo był kompletnym amatorem, albo zamach był w zamierzeniu nieudany, aby przydac rozgłosu niedoszłej ofierze.
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IkYYHGm2m9A#!



w sumie powinno być w dziale Muzyka,ale ze wzgledu na coverowanego artyste zpodaje tu



Ona tanczy dla mnie w wersji Post Hardcore :]



btw. marze sobie o forum,które będzie wiedziało że linkt do youtube to link do youtube, za cholere nie moge zapamietac, ktora czesc linka nalezy usuwac, a juz mi sie odechcialo za kazdym razem szukac poradnika kaczki
 
untitledozkuo.gif
 
Karate i sambo też mu nieobce, kto wie czy by podszedł w politykę jakby teraz miał 20 lat ;-) Pewnie byłby w Bellatorze :D
 
I po tym incydencie Vladimir postanowi przejsc do polityki, poniewaz czuje sie pokrzywdzony przez rzad Amerykanski ktory zniszczyl mu kariere sportowa i chce sie zrewanzowac.



Przeznaczenia nie oszukasz ;P.
 
Back
Top