Tanio skóry nie sprzedam

Azja chyba już niczym mnie nie zaskoczy.
Za każdym razem jak tak myślisz, Azja wymyśla coś nowego, co cię zetnie po raz kolejny.

@raph w sygnaturze masz kulanki z kolesiem o trzech rękach?
 
Ostatnio gdzieś czytałem, że w Japonii sprzedają gumy do żucia o smaku prezerwatywy. To tak a propos Azji. :D
Aaa no i jeszcze było coś o maszynie do odsysania powietrza kwiatkom, to jest dopiero zryte. :D
 
Keylock,



żeby tylko :)



js.illustration31.jpg
 
Ostatnio gdzieś czytałem, że w Japonii sprzedają gumy do żucia o smaku prezerwatywy. To tak a propos Azji. :D
Aaa no i jeszcze było coś o maszynie do odsysania powietrza kwiatkom, to jest dopiero zryte. :D
A slawetne automaty na ulicach z uzywanymi, dziewczecymi majtkami? Oferta oczywiscie przeznaczona dla panów, nie ma to nic wspolnego z second handami.

bez urazy, ale imo...

asdfqn.jpg


Opinia jak dupa, kazdy ma swoja :)
 
Bazelak odpycha rywala nogą, po czym rywal upada. Co najlepsze zostaje liczony! Co jeszcze lepsze nie wstaje!
rofl.gif






to co on robi to nie jest pchnięcie to jest kopnięcie z karate yoko geri. Dobre yoko geri w korpus załatwia sprawe choć wygląda niepozornie. A do tego w jego przypadku jest poparte masą i siłą więc ściąć musi jak ścina od ludzi ważących po 70 kg a on waży troszke więcej ;) tylko jak się jest nastawionym na hate to tego nie widać a jak się nie miało styczności z kumite w karate to tym bardziej
 
@DickNiaz popieram. Japońska kultura ma swoje plusy ale rzygać mi się chce jak widzę przesadne uwielbienie i fascynację u niektórych ludzi.
 
uważam, że kultura daleko-wschodnia jest dla europejczyka baardzo trudna do zrozumienia, przynajmniej dla mnie. Ale z drugiej strony rozumiem fascynację czy to Japonią czy Chinami. Osobiście jeśli miałbym wylądować gdzieś na dalekim wschodzie, to wybór padłby na Koree Południową,
 
Czasami naprawdę rozpierdziela mnie poziom homofobii na cohones. :D
Źle się ubierze człowiek - pedał, źle się uczesze - pedał, lubi Japonie - pedał. :D

Ja nie wiem skąd takie problemy ludzie mają. Ja mam w dupie kto jak się ubiera i czy lubi Japonię czy może fascynuje go kultura Mozambiku. Dopóki mnie to w jakiś bezpośredni sposób nie dotyka, to dla mnie ludzie mogą sobie nawet wysmarowani masłem orzechowym biegać po ulicach. :D

Narzekacie często, że ludzie do MMA są uprzedzeni, a sami robicie dokładnie to samo w stosunku do innych.
 
Pat dal zajebisty wywiad po walce przede wszystkim, jeszcze przytulas na Roganie, mistrz po prostu, swietna osobowosc.
 
wzi13 - specjalnie to napisałem. Długo nie musiałem czekać na odpowiedź. :D
Głodnemu chleb na myśli. :D
 
Haha. Już jak wchodził na samym początku to usłyszałem nazwisko kolegi z klubu :-)

- Okniński: "Pudzian zaczynał, też był słaby, no nie? A zobaczcie teraz."
- BJJB/AdBuster (czy jak kto woli): "Nadal jest słaby." :-)
 
Back
Top