Tanio skóry nie sprzedam

Tego Daimosa to pamietam, tez chyba z kaset vhs, ja bylem maniakiem ogladajacym non stop japonskie kreskówki. W wypozyczalni kaset bylem kilka razy w tygodniu, ojciec to kurwicy ze mną dostawal pod tym wzgledem :D A spytam sie was, moze wiecie, na vhs'ach byla taka kreskówka z zółtym ludzikiem on chyba mieszkał bodaj gdzies za ścianą jakby w myszej norze, mial chyba na imie bogas czy bugas taki mały był, kurna nie wiem jak wytłumaczyć, szukam tej bajki chociaż by ze wzgledów sentymentalnych by sobie ją raz obejrzec :D
 
Tykersky



nie pomogę Ci ale ja też napierdalalem wszystkie japaońskie bajki.



Było coś takiego jak Jataman i jeszcze jakiś maly koleś który grał w kosza?
 
Za to kochalem rtl 7, ktory puszczal naprawde swietne anime! Oczywiscie Dragon Balla, ale tez Rycarzy Zodiaku, Slayersow, Yaibe czy Soul Huntera.



Co do Transformersow, to rowniez "zaliczylem" wszystkie kilkukrotnie wypozyczjac vhsy (pozniej sie wycwanilem, i z pomoca ojca przegrywalem na wlasne kasety :-))
 
Anime i seriale animowane na VHS to już klasyka dla ludzi wychowanych na początku lat '90. A poza animacją wszelkiego rodzaju "filmy kung-fu". Rządził Jackie, Seagal i Van Damme. Z nieco innej beczki ostatnio przypomniałem sobie tego klasyka:



 
Story of Ricky to mój ulubiony "zły" film. Dla mnie to 10/10 i klasyka kung-fu gore ;) Idalny film do obejrzenia na imprezie ;)
 
A spytam sie was, moze wiecie, na vhs'ach byla taka kreskówka z zółtym ludzikiem on chyba mieszkał bodaj gdzies za ścianą jakby w myszej norze, mial chyba na imie bogas czy bugas taki mały był, kurna nie wiem jak wytłumaczyć, szukam tej bajki chociaż by ze wzgledów sentymentalnych by sobie ją raz obejrzec :D


moc xD







chodzi o to ?
 
ja z kung-fu na vhs to Małolaty ninja pamietam ze ogladalem, bardziej bylem za kreskówkami ;)) Hmm a istnieje jakis spis kreskówek na vhs albo cos w ten deseń ?



/edit



MAM MAM ZNALAZLEM !!



Mr Bogus, dzieki ci Painkiller, wiedziałem ze jestem blisko xD



 
up tak o to chodzilo, jak wklepałem to co podał Pain w google to sie wyswietliło. Boze drogi zaraz sie popłacze
 








a to oglądaliście? Boże ile razy ja błagałem mamuśke, żeby przejść się do wypożyczalni i mama w brecht że poraz kolejny ten sam film
 
"Tamte" kreskówki mają jakis swoisty urok w sobie. Widząc co ogląda dziś mój młodszy brat, to na prawde niebo, a ziemia.
 
Back
Top