Tanio skóry nie sprzedam

155918_10151334587996276_782521604_n.jpg
 
Świetna ta seria ze swetrami na UFC Store. Powinni zrobić takie zdjęcie Overeemowi tylko zamiast reniferów mogły by być konie.
 
http://www.tvn24.pl/miss-francji-zbyt-biala-mniejszosci-protestuja,293926,s.html
Nie mogę uwierzyć, że nadal są ludzie, którzy popierają brudasów w Europie.
 
Zasadnicze pytanie - dlaczego tylko w niektórych przypadkach uważacie, że TVN to gówno takie jak Wyborcza, a w innych bierzecie je na poważnie? Taka mała refleksja z mojej strony ;)
 
Dlatego, że tvn mocno promuje "inność", "tolerancję", "swobodę" i wyśmiewa wartości takie jak patriotyzm. Widać to nie tylko w wiadomościach, ale nawet w tych programach typu "pytanie na śniadanie". Tutaj akurat podają fakt, który nie może być nieprawdziwy - protest mniejszości został wniesiony, chcąc nie chcąc nie da się skłamać w tej sprawie. A nawet jeśli, to po co mieliby strzelać sobie w stopę? W razie jeśli chcielibyśmy dalej dyskutować zapraszam do HP :)
 
zdjecie Caina w świątecznym sweterku mnie rozwalilo :-)







@Puczi - skoro inność, tolerancja i swoboda jest według Ciebie zła to jakie wartosci się powinno promować twoim zdaniem? zamknąć się w okowach na cały świat? No chyba ze celowo zamknąłeś te wyrażenia w cytatach i masz na myśli coś innego. Osobiście jestem patriotą, ale szczerze mówiąc, wolę tvn niżeli to co reprezentują w dużej mierze dzisiaj nasi polscy patrioci...
 
To oni sie uwazaja za patriotow.Dla mnie o niebo wiekszym patriota jest "pedał",Zyd a nawet cyklista,ktorzy uczciwie pracuja na swoj dobrobyt a tym samym dobrobyt Polski.Jesli patriotyzm ma sie przejawiac podpalaniem i dzieleniem Polski, albo cynicznym wykorzystywaniem tragedii do politycznych rozgrywek to ja podziekuje.Niektorych nic historia nie nauczyła i dalej brna w klimaty,ktore ZAWSZE konczyly sie tragedia,czesto ludobojstwem na olbrzymia skale.
 
Zasadnicze pytanie - dlaczego tylko w niektórych przypadkach uważacie, że TVN to gówno takie jak Wyborcza, a w innych bierzecie je na poważnie? Taka mała refleksja z mojej strony ;)




Tutaj się rozchodzi o to, że skoro tvn porusza taki temat i o dziwo przedstawia go w takim świetle (czyt.: bez wtłaczania pro-tolerancyjnej propagandy w co drugie słowo), to wiedz że coś się dzieje.








To oni sie uwazaja za patriotow.Dla mnie o niebo wiekszym patriota jest "pedał",Zyd a nawet cyklista,ktorzy uczciwie pracuja na swoj dobrobyt a tym samym dobrobyt Polski.


No dobrze, to podaj chociaż kilka przykładów znanego Ci homosia, który uczciwie pracuje na dobrobyt Polski? Ja do nich też nic nie miałem, póki nie zaczęli organizowac tych swoich parad, wysuwać coraz to dziwniejszych żądań i wpieprzać się tam, gdzie nie powinni. Nie musisz w to wierzyć, ale ciężką pracę włożyli w tą niechęć do nich (zresztą, w podobny sposób można uzasadnić inne przykłady).







https://www.youtube.com/watch?v=hzti6lH-0dw



Było? :D
 
Mógł napisać bardziej po angielsku "(...) i don't beat the horse in front of the computer" - komentarz Overeema miałby gwarantowany - "I do "







Co do Francji i TVN. Europa zagubiła się w dążeniu do bycia amerykańską. Nadmiar tolerancji do wszelkiego rodzaju gejostwa, ras i religii, sprawia, że bardziej szanowana jest mniejszość niż wiekszość. Jakoś Europejczycy w izraelu nie są traktowani jak swiete krowy, do stanów nie wpuszczą cie jeżeli jakiś buc na lotnisku ma taki kaprys, katolik w państwie muzułmańskim mimo nieznajomości ich praw religijnych może zostać zabity, a biały w afryce jest chodzącą skarbonką do okradania. Europa przez tysiąclecia była potęgą, a teraz zostaliśmy pieskami ameryki i prosimy się Chińczyków, żeby u nas inwestowali.... chyba cos poszło nie tak.
 
Ma jakiś uraz psychiczny do tego walenia konia. Ciekawy jestem, czy ci hejtujący go, to są znajomi, czy zupełnie przypadkiem dodane osoby do grona znajomych.
 
Przejrzałem profil Kamila na Facebooku. Zawodnik ten jest praktycznie cały czas wyszydzany lub obrażany u siebie. Nie dziwię się, że już ma dosyć.
 
Back
Top