Tanio skóry nie sprzedam

Ktos nosi okulary z grubymi oprawkami ? Hipster. Strus to tez hipster czy nie ? ;)
 
nop, jakos tak teraz wszystko zaczyna pasowac pod ta 'definicje'. a u Rory'ego wlosy i okulary chyba najbardziej 'podkurwiaja' ludzi. who cares. ;)
 
Widzę, że definicja słowa hipster ma obecnie bardzo szeroki zakres.






Zawsze miała.



Niesamowicie bawią mnie próby rozkminienia kim jest ten tajemniczy hipster - to forum niejednokrotnie już dostarczało mi tego typu lektury :-)
 
"W garniturze? Teraz to jest uosobieniem stylu."



Teraz? Garnitur zawsze był uosobieniem stylu.
 
proste



barney_stinson.jpg
 
Przecież tutaj nie ma żadnej filozofii. Rory na pewno nie wpisuje się w definicję hipstera. Tak jak wspomniano wyżej, ludzie nie znając znaczenia słowa nadmiernie go używają. Cokolwiek się nie zrobi jest się albo hipsterem albo hejterem. Śmieszy mnie to równie jak nieumiejętne używanie słów przynajmniej i bynajmniej.
 
chuj z tym jak ktos sie ubiera, kazdy ma inny styl, nie musi przeciez Ci sie Rory podobac. sam czasem nosze cardigany, raczej odpinam guziki, ale dla mnie to nic zlego. stylówa typu okulary+ulizanie+koszula teraz jest 'modna' i tyle.



dobre jest to, ze Rory wyglada mega niepozornie, na ulicy mozna byloby sie pieknie przejechac. ;)
 
Ja uważam, że Rory ubiera się przyzwoicie. Ma to sens i widać, że przywiązuje wagę do stroju. Jedynie fryzura i zerówki nie są w moim guście.
 
"W garniturze? Teraz to jest uosobieniem stylu."



Teraz? Garnitur zawsze był uosobieniem stylu.






Teraz nie dla garnituru. Teraz dla Rorego :D nie wiem nawet jak mogłeś pomyśleć odwrotnie :D.
 
zerówki sa ogolnie chujowe, jak ktos ma wade to okej, ale okulary dla samego lansu? bitch please.
 
ostatnio nawet na baletach sie przemknie koles w okularach ciemnych albo fullcapie z naklejka, to juz w ogole hit. ;)
 
ostatnio nawet na baletach sie przemknie koles w okularach ciemnych albo fullcapie z naklejka, to juz w ogole hit. ;)


hihihi



baju jaki wynik w derbach obstawiasz? napisz w piłka nozna
 
Rory sie dobrze ubiera, osobiscie jako trenujacemu mma jest mi wstyd jak widze na imprezach buractwo poubierane w tapouty, manto i inne rzeczy fighterskich firm.
 
Rory jak Rory, BJ jest leciwy



ale jak Rua upierdzieli z Gustafssonem to koniec swiata!



War Mauricio!
 
Polecam co niektórym przeniesienie na forum wizaż.pl. Jak nie wygląd Walusia to ubiór Rory'ego hejtowany w dziesiątkach komentarzy. Przystojniaczki jebane.
 
Tak, kompleksy bo stylówa Rorego wydaje mi się najzwyczajniej w świecie CHUJOWA (i zapewne połowie forum)? To jak pierdolenie, że ludzie nie lubią Jonesa bo mu ZAZDROSZCZĄ kasy albo długich wysięgników. Dla mnie nerdy, ulizane włosy, cardiganki i rurki to ciuchy które chujowo wyglądają i kojarzą mi się ze zniewieściałymi typami i nie ma w tym żadnej głębszej filozofii. Też czasem lubię się elegancko odjebać, ale elegancko, a nie kurwa ALTERNATYWNIE czyli wg. obecnej nomenkulatury MODNIE, a to że ciuchy Rorego mi się nie podobają nie musi od razu oznaczać, że chodzę w rashu na imprezy.
 
Back
Top