Tanio skóry nie sprzedam

A mnie chuj obchodzi kto w czym chodzi, w co kto wierzy i tak dalej. Stylówa Rorego jest jaka jest, przynajmniej trenuje em em ej a nie jest jakimś pedałkiem 50 kilowym, on przynajmniej jakoś w tych ciuchach wygląda. :D
 
Sweterki -> google wujek, google. ;D



levis-merino-wool-cardigan.jpg








Też nie wiedziałem jak to się nazywa, ale to dlatego, że wyglądam w tym jak skończony debil i nie noszę. xD
 
...a może Rory faktycznie jest rasowym hipsterem i ubiera się tak jednocześnie smiejąc się z takiego wdzianka w duchu jak reszta tego zblazowanego hipsterskiego towarzystwa?



...a może jest nerdem, który całe życie był takim zahukanym chłopcem i postanowił to w końcu ojbąć swoim sposobem bycia?



...a może Mike Ricci go nienawidzi jak reszty Kanadyjskich ziomków i dlatego tak go ubiera?



...a może Rory lubi członki?



...a może to nie Nasz interes?
 
Keylock :-)



a cartigany wyglądają znośnie na kimś w wieku do 5 lat albo od 65. Reszta powinna mieć sądowy zakaz noszenia
 
A zresztą co to za pedalszczyzna, żeby tak się interesować i komentować co drugi facet nosi na sobie
 
hahah, na tym gifie to MacKenzie, Pan Gilotyna? naaaaajs



ja cardigany nosze jedynie rozpiete do tshirtow, na lajcie. a na to co sobie inni mysla trzeba miec wyjebane, to chyba wiadomo od zawsze? :)
 
Ja w ogóle nie rozumiem o czym jest ta dyskusja? podjazd na hipsterów, podjazd na hejterów hipsterów. Co niektórzy to są tu tak spięci, że aż strach się bać :]
 
Dokladnie, najlepiej by bylo tak jak mówi Joe Rogan. Wojsko powinno z nieba bomardować marychą i byłby spokók i porządek na ziemi a wszyscy by byli wobec siebie w porządku hehe
 








A na koniec spiny o Rorego, BJ i Rory który omało się nie popłakał że The Prodigy go zje :D



 
'na koniec spiny' a potem jeszcze podkrecil z plakaniem Rory'ego, no prosze Cie. ;)



dzisiaj sie okaze kto kogo zje, troche wstyd jak 'hipster' zniszczy legende, co? :-)
 
D&G kto by sie tam Kendallem interesował, to BJ jest Hilo kid i Proud of the Hawaiians. ;)



a pozatym



2000 • First non-Brazilian to win gold medal in black belt division of the Mundial World Championships held in Rio de Janeiro, Brazil.



@Maryo



Rory : get the fuck out of my face



BJ: ( Smile )
 
Back
Top