Tanio skóry nie sprzedam

Przeglądając sobie YouTube z nudów trafiłem na to:







Już kiedyś to widziałem chyba. Dobrą akcję Bas z CroCopem wymyślili :D Co ten Mauro sobie musiał pomyśleć biedak. :P
 
@Keylock
A te włosy to nie jest przypadkiem Hermes Franca? Kos różowych chyba nie nosi, tylko raz mu przeciwnik trochę krwią zafarbował :P
 
palec Anthonego Perosha przez ktora nie zawalczy na ufc on fx 6

http://i.imgur.com/fRnUK.jpg


(uwaga, drastyczne)
 
@Keylock



uszy Overeema
overeem.png




twarz Clay Guida
clay_guida_500x325_ufc.png




pecha ma Peroc face cos ;|
 
Zdjęcia Guidy kojarzę tylko z jakimiś pojebanymi minami, więc nie byłem w stanie rozpoznać jego normalnej twarzy. Głowa Overeem ale korpus Lesnara i tatuaż Caina jak dla mnie?
 
@Keylock - korpus to Overeem, zarysy twarzy (np podbrodek, policzki itd, uszy) - ogólnie najwiecej jest z Overeema, z Brocka nie widze niczego, Z Guidy i Koschecka reszta.



Alistair_Overeem_HEADSHOT.png
 
Zmylił mnie kolor skóry i przybliżenie, na focie wrzuconej przez TTauzen Ali wydaje się mieć mniejsze naramienne niż na przeróbce ;)
 
jak ten kolor skory jest ten sam co z foty wyzej, jedyne co z niego zmienione to fota skurczona w poziomie i dlatego wydaje sie węższy niz na tej oryginalnej, w sumie to skojarzenia z brockiem zrozumiale :D
 
Co do Fokusa:



Od 0,55 można słuchać







To co zrobił z Dodą słychać wyraźnie - więc kopać leżącego nie trzeba, ale jak widać wyżej chłop jednak potrafi (i raczej taka umiejętnosć całkowicie nie zanika)
 
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=92265&klik=powiaz



Polacy przywiązywali dzieci do tarcz pod Cedynią. Wg Sthura...
 
Aż posprawdzałem w kilku książkach i wydaje mi się że żadne historyczne źródło nie mówi nic o takim procederze:P
Poza tym:
a) tarcza z przywiązanym do niej dzieckiem traci na mobilności
b) okoliczności bitwy pod Cedynią wskazują na to że jedynymi dziećmi jakie można było przywiązać do tarcz byłyby dzieciaki wojów Mieszka. Jaki miałoby to wywrzeć wpływ na wojach margrabiego Hodo?
c) Popularna relacja Galla Anonima z obrony Głogowa mówi o tym jak oblegający ten polski gród Czesi i Niemcy przywiązywali Polskich zakładników do machin oblężniczych, aby zmiękczyć serca obrońców
d) kur## nawet gdyby tak było jak Stuhr mówi, to Cedynia to 972 rok! przed chrztem! I na dodatek niewielka bitwa o marginalnym znaczeniu. Ale dla Polski to nie jest historia tylko bardziej prehistoria. Polski jeszcze wtedy nie było...

Przepraszam za mały wywód, musiałem.
 
Nie mam zamiaru wywoływac zadnej dyskusji politycznej, tylko po prostu filmik mnie rozjebał. Poezja.







http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qa3KvvJhmbk
 
po prostu kurwa zenada, w ciagu 2 dni obejrzalem 2 filmiki na youtube ktore po prostu odrzucaja mnie od tego kraju, co za paranoja.
 
Bywa ;d Cyganie są wszędzie ;) wkońcu na tym są fundamenty tego narodu? No ale chuj, co do Macierwicza , ja tam nie jestem za żadną patrią. Ale... może i Ci ludzie mają gówno w głowach zaraz chłopaka zaczeli napierdalać stare dziady, Pan Antoni wziął go na scenę żeby tam mógł z nim porozmawiać bo pewnie by go rozszarpały te gady po 60. Tak że szacun dla niego że nie zachował się jak jego elektorat.
 
chlopak zadal normalne rzeczowe pytanie, ale oto obraz jak w wielu przypadkach zachowuja sie te stare spierdolence, wyborcy tej partii, Antoni rzeczywiscie zachowal sie kulturalnie biorąc go na scene
 
wlasnie chcialem dopisac, zeby sobie odpuscili Ci co zaraz beda pierdolic 'wyjedz'. nic na to nie poradze, ze ludzie maja najebane w glowach, chce tu zyc, ale po prostu takie sytuacje mnie odrzucaja, tyle.
 
Back
Top