Tanio skóry nie sprzedam

Pewnie było bo leży już na necie co najmniej 5 lat, ale może ktoś tak jak ja jeszcze tego nie słyszał

Wymagane: słuchawki (na głośnikach nie zadziała), cisza i zamknięte oczy (dla lepszego wrażenia), znajomość angielskiego (ale bez tego też powinno być nieźle):


http://b3liar.wrzuta.pl/audio/3RT3B140YpQ/niesamowity_efekt
 
Dobra, spytam tutaj.



Dlaczego wyrzucili Geralda Harrisa z UFC? Dobrze mu szło, przyszła tylko jedna porażka i od razu out, why? :O
 
Kickboxing z uwagi na obelgi rzucane w moją stronę które spływają mi jak po kaczce powinieneś już dawno dostać strzała aka ban. Dziękuję. Mam nadzieję że kiedyś wywalczę go dla ciebie może wpłacę datek na rocksów w zamian za bana dla ciebie. Redakcjo rozważycie to?
 
247463_230575903635090_100000480455265_1023213_1206140_n.jpg
 
@ Drogi Wujku,







ja w moich postach nie używam wulgaryzmów ani żadnych obelg.



To że prawda Cię boli to już nie moja wina.



Jak już chcesz być taki mądry to moje obelgi mogą spłwać po Tobie jak woda po kaczce (dzięki naturalnemu łojowi ochraniającemu pióra), a nie jak kaczce.



Gdybym był w redakcji czułbym się conajmniej urażony Twoimi sugestiami że mogą dawać bany w zamian za łapówkę wręczoną przez Ciebie.



Ty jako stróż prawa chcesz dawać łapówki, nie widzisz w tym nic nieetycznego?



Czułbyś się dobrze widząc że dostałem bana dzięki cześci z 6000 + 2000 tylko dlaego że mam inne zdanie niż Ty?
 
Kickboksing: a czemu to +2k tylko? To bedzie policzek dla bogacza, ze polowka tak cienko przedzie .


A moze nie, bo urosnie nam jeszcze :-D
 
@ tomano



2k bo o dwóch pisał Wujek.



Myślisz że smutno jej jak ciągle słyszy o skokach w jakości życia i o 6k a sama ma tylko 2 k(czyli pensja głodowa i nie wystarczająca do godnego życia)?



Mi by było na 100 % :-)



Mam nadzieję że nie ma dostępu do cohones i nie czyta wypowiedzi Wujka...
 
@Uwaga trolle mam ważną wiadomość, ma dostęp i śmieje się z takiej biedoty umysłowej jaką reprezentujecie :) Zapomniał bym dodać że w grudniu dostanę 2x pensję bo jest barbórka.
 
Uwaga cytat!!



Pieniądz to największa szmata!! Firma!!



- Popek Rak



hahaha naprawdę mam nadzieję że te wypowiedzi o pieniądzach to prowokacje bo w innym wypadku jesteś chory!
 
Heheh akcja z filmiku miała miejsce w mojej okolicy. Słyszałem właśnie że mają ostatnio różne przygody:
http://www.mmpulawy.pl/artykul/wiezien-uciekl-policjantom-sprzed-sadu-w-pulawach
 
Bardock - pytałeś o Harris'a. Jeśli dobrze pamiętam, wyleciał on bo bardzo nudnym pojedynku razem z Falcao, który przecież go wygrał ;)


W sumie fajnie, że do tego nawiązałeś. Nie raz zawodnicy toczą podobnie słabe pojedynki, a otrzymują więcej szans.
 
Kurde akurat na cały filmik z tymi dzieciakami właśnie 2 momentów na końcu nie mogę rozszyfrować. :D Co ta Sierra odpowiada i ta mała na samym końcu po next year?
 
@Bullinho



No to jest zastanawiające dla mnie. Nie chcę snuć teorii spiskowych, ale coś słabiutki był to powód, żeby wyrzucić fajtera w takich okolicznościach. ;] Akiyama i Wand się pewnie uśmiechnęli. :D
 
Back
Top