Tanio skóry nie sprzedam

^ haha, nie sądziłem, że to jest możliwe przy 3x cięższym przeciwniku


+



60136_358390124247355_601537638_n.jpg
 
Akurat traf chciał, że widziałem ten odcinek w telewizji. Nie wiedziałem czy to jakiś prima aprilis czy oni tak na serio. Najlepsze jak jadł mięso i warczał na matke...
 
Kim są scenarzyści? :-) Pod czymś takim wstyd byłoby się własnym nazwiskiem podpisać. A że ktoś to zatwierdza do emisji to kolejna paranoja.
 
Nie do końca. Oni dobrze wiedzą, że takie kąski trafiają na YT i przez to jeszcze więcej osób ich ogląda. To nie jest tak żałosne bez powodu :D
 
Kurde, to jest lepsze od "mięsnego jeża". Niesamowite, ten filmik z "kiepskimi" fajnie zmontowany. Oddaje dokładnie odczucia jakie towarzyszyły mi podczas oglądania.







PS. Cały czas się boję, że ludzie nagrywający te seriale, robią to całkiem na serio.
 
Wampir mnie zmiażdżył. Chciałbym zobaczyć jak to wszystko wygląda na planie tej ukrytej prawdy, dlaczego ja i tym podobnych, myślę, że atmosfera jest gęsta.
 
@Meru Nagle wszyscy Polacy ekspertami od penisa wróć tenisa. I wszędzie ten ktoś. Kto to jest? Tylko niech nie odpowiadają znawcy od 3 dni ;d bo chyba od tylu dni kolo jest w mediach.



@Edit



O KURWA To mezo śpiwo/rapuje ? O Boska CHRYSTYNO !
 
Back
Top