Tanio skóry nie sprzedam

4e555556e63fb061279d4701dd7a7284.gif




:-)
 
Kasia sie tłumaczy :-):



"Kasia Mulczyńska: Mam już tego dosyć. Nie napisałam nigdy w życiu takiej wiadomości do tej osoby.. Każdy kto mnie zna wie ze ja zupełnie inaczej pisze bo np.zdanie zaczynam od dużej litery po za tym nie napisałbym swojego nr. bo on mój nr. ma.. A i ja go nie kocham dla waszej wiadomości.." !
 
Obadorowany playstation rozpisuje sie wiecej, jak dla mnie to sciema i akcja promocji jego profilu,kanalu:

"







Pakol TV Nie wiedziałem, że będzie aż takie poruszenie, dostałem sporo wiadomości i telefonów w tej sprawie dlatego chciałem trochę bardziej wyjaśnić tą jak to wygląda.
Otóż Kasia już od ponad 2 lat nęka mnie, moją rodzinę i moich znajomych próbując namówić mnie na rozdziewiczenie jej. Dziewczyna wydzwania do mnie o różnych porach dnia i nocy. Śledzi mnie, wystaje u mnie pod domem. Wysyła mi wulgarne, nagie zdjęcia na tak zwaną zachętę. Blokowanie jej na FB nie pomogło bo wypisuje z różnych kont jako np. koleżanka, były chłopak, brat, tata. Blokowanie jej na gg również nie odniosło skutku bo oczywiście odzywają się w jej sprawie co raz to nowe numery. Nie odbieranie telefonów od niej lub zmienianie numeru telefonu też zawiodło. Interwencja mojej partnerki w momencie kiedy natknęła się na Kasie wychodząc z mieszkania też nie przyniosło efektu. Ani prośby ani groźby nie skutkują. Mówiłem Kasi, ze jeśli nie przestanie wypisywać to opublikuje jej wiadomości - nie przejęła się tym. Dziś miarka się przebrała! Mam nadzieje, ze ta publikacja ukróci nękanie mojej rodziny przez Kasie.
Dodam jeszcze, że Kasia nie jest żadną kurwą jak piszecie w komentarzach. Jest po prostu osobą chorą psychicznie.


ps. Zachowanie Kasi kwalifikuje się pod pewne paragrafy ale ze względu na swoją postawę życiową postanowiłem nie zgłaszać tego na policję.
ps2. Wiadomość nie jest fejkiem, nie napisałem jej sobie sam jak sugerujecie i nikt nie wkradł sie Kasi na konto bo podobne wiadomości otrzymuje już od dawna. Jeśli nadal będę prześladowany przez Kasię to opublikuje nagie zdjęcia które mi wysyłała.
ps3. Konsultowałem sprawę z prawnikiem... Mam pełne prawo do publikacji swojej własnej korespondencji i co najwyżej mogę wystąpić o sądowy zakaz zbliżania się do mnie i kontaktowania w jakikolwiek sposób.
O kurwa ale dyplomacja mi sie załączyła hehe "
 
Koleś też jakiś kosmita. Przeczyściłby jej komin i by miał sprawę z głowy :D No chyba, że jest brzydka.



Co by oftopa nie było:



20121021022917Q.gif
 
Różne debilki chodzą po świecie, znam podobny przypadek tylko kumpel ma problem z zakończeniem znajomości po zakończonym związku.



Co do filmiku drobiu to można chyba się doszukać drugiego dna...
 
@Visu - nalot policji na jeden ze sklepów z moim mieście :D dokładniej, z mojego osiedla nawet ^^
 
@Czarodziej <- odpowiednie miejsce na to video, obejrzałem to i bałem się, że ktoś to da do "Newsów" albo jeszcze oddzielny temat założy.
 
Wczoraj to widziałem, mocna rzecz. Jestem akurat przed kupnem monitora z matryca IPS, chętnie sprawdzę panele LG którym ufam.
 
Back
Top