Tanio skóry nie sprzedam

d2b8c394e915b6782e347173948f373c.jpg
 
haha, zawsze rozwalały mnie takie znaki :-)



nigdy nie mogłem zrozumieć, jakim trzeba być ..., żeby informować o uszkodzeniach, zamiast wziąć i naprawić co trzeba...



8eb8ce14daf53367735b6a2e5244d30e.jpeg
 
No za Chappi bym się obraził gdybym był policjantem.
Ale to co mój pies wpierdziela sam chętnie bym jadł ;]
 
@up



Nic, tylko tego śmiecia z pierwszej ławki złapać, zajebać w zęby i zawinąć w supeł. Dzicz...
 
Oświadczenie Andrzeja Kulika (Wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski w kick-boxingu i zdobywcy Pucharu Polski K-1 rules w 2010 roku).



Chciałbym publicznie wyzwać Kamila Bazelaka do walki.



Miałem z nim walczyć 27 października w Częstochowie, przygotowywałem się do tej walki od 3 tygodni, wszystko było potwierdzone aż do wczoraj, kiedy to mój trener powiadomił mnie że walka się nie odbędzie bo Kamil Bazelak zrezygnował z niej na rzecz słabszego zawodnika zzagranicy.Wystarczy że już raz Kamil w niezwykle bezczelny sposób oszukał mojego kolegę, teraz ja zrobię z nim porządek.



Moje przesłanie jest następujące:



Chłopaku!Przestań odstawiać te dziecinady i lans w internecie i jeśli masz coś między nogami to stań do walki. Mogę z tobą stanąć w ringu w każdej chwili.



Czekam na odpowiedź.



Andrzej Kulik


:-)
 
Oj w podstawówie na ławkach przed budą wiele czasu spedziłem tnąc paluchy w ten sposób. Potwierdzam - da się tak opanować
 
Back
Top