Tanio skóry nie sprzedam

Ty to masz research niczym Kaczka:-) @down zartowalem chlopie:-) przeciez wiadomo,ze nikt nie ma takiego researchu jak Kaczy:)
 
Al a może sam nie wiesz. Przy schizofrenii i rozdwojeniu jaźni nic nie wiadomo. Teraz jesteś Alem Bundy żeby później zmienić się w... :)
 
Tu nie chodzi o schizofrenie, ani o rozdwojenie jaźni tylko o nową chorobę na tym forum - coś jak "kaczkolioza". Objawy można zauważyć u niektórych użytkowników, gdy nie ma kaczki na forum, ale i tak trzeba o nim pisać. Jak jest, to też nie dobrze. W każdym temacie na forum trzeba wspomnieć o kaczce, nawet jak go nie ma.
 
What the fuck!!! Jak już ktoś liczy komuś posty to rzeczywiście ma już obsesje na punkcie użytkownika kaczki. Ilu użytkowników w ten sposób sprawdziłeś na forum?
 
Wiesz, że jest licznik komentarzy? Pamiętam, że kiedyś wszedłem na Twój profil, i spojrzałem po prostu na datę zarejestrowania, ja pier. bez spin.
 
Posty liczą się same, a sprawdzenie ile kto napisał w tydzień (szczególnie jeśli to jest tygodniowe konto) trwa 2 sekundy.



Chociaż co do "kaczkoliozy" się zgodzę, koleś osiągnął to, co chciał osiągnąć - ludzie wszędzie go widzą :)
 
To jest taktyka, wiadomo że kaczy bez neta i cohones nie wyrobi, ale musi udac pozory ze czasami odchodzi od kompa. Więc, gdy nie ma go "oficjalnie" na forum (czyli kaczka41) to w tym momencie jest na koncie Al. Ostatnio tak z czystej ciekawosci zaobserwowalem, czesto jest tak, że kaczka jest, Ciebie nie ma, kaczki nie ma - ty jestes aktywny. A moze to faktycznie kaczkofobia :)
 
Kaczkofobia to jest odpowiednie podsumowanie. Ciekawe ilu użytkownikom dolega kaczkofobia? Tylko czekać aż sami ujawnią się w tym temacie.
 
554327_427453507301845_120729239_n.jpg
 
http://www.sportfan.pl/artykul/sensacja-najman-wraca-na-ring-walka-ze-strongmanem-37533







Mysle ze to najlepszy temat na takie typu rzeczy... WTF ? :O. Szkoda ze Grabowski musi w takim czyms uczestniczyc :|.







Edit:



Po tym jak poinformowaliśmy o tym, że podczas gali nowej organizacji w Londynie, założonej przez polskich promotorów, dojdzie najprawdopodobniej do powrotu na ring Marcina Najmana oraz że podczas tej samej imprezy planowana jest walka Damian Grabowski vs. Oli Thompson napisał do nas nasz czołowy wojownik wagi ciężkiej.



"W tej chwili nie ma tematu mojej walki w Anglii. Jeśli będzie ona aktualna, oficjalnie o tym poinformuję" - wyjaśnił nam Damian Grabowski.



JAM



http://mmania.pl/aktualnosci/damian-grabowski-na-te-chwile-nie-ma-tematu-walki-w-londynie-2546



uff...
 
Ciekawe czy jest w tym choć ziarno prawdy czy jest to kolejna z nowinek rodem z Pudelka czy innego plotkarskiego portalu...



Z drugiej jednak strony sportfan.pl to w końcu jest pudelkowaty portal :D
 
Rory:
200lbs and @bjpenndotcom thinks i care if hes in shape for the fight or not #newgenerationmindset

http://instagram.com/p/QQfHNPw0ko/

Penn:
Great!!! I frekin love knocking out 200 pounders

Rory:
Do u meen knockin back quarter pounders? Who r u kidding, certainly not yourself ?

Penn:
Quarter pounders?? Really pimple boy? I won't even RNC you... afraid of all the pimples on your back. #GROSS

Rory:
I didnt think it was possible but somehow u made yourself even less of a threat.
 
Nie wiem, czy smieszne, ale ja sie usmiechnalem. Dodam, ze nawet ta blad-niewiasta mi sie podoba.


 
Back
Top