Tanio skóry nie sprzedam

haha



Wybrałem sobie GSP a Akinator pokazał mi fote Chucka Lidella : D



EDIT: 27-29 pytanie i odgadł :/
 
@dufia




gdzie byles? umieram z ciekawosci


Pochwalę się :-). Byłem pomocnikiem (czyli przynieś, wynieś, pozamiataj) jednego profesora antropologi kultury z Oxfordu. Wybraliśmy się do Birmy w okolice Himalajów badać pewne plemię praktycznie nie utrzymujące kontaktów z cywilizacją. Oczywiście ja nie badałem (z wykształcenia nie jestem etnografem), tylko profesor ze swoim oficjalnym uniwersyteckim asystentem (Bobem - po polsku Robertem). Zaangażowano mnie (z polecenia wspólnych znajomych) ze względu na doświadczenie podróżnicze.



Wyjazd odbył się w niedogodnej porze monsunowej ze względu na to iż stan wód jest wtedy wysoki i stosunkowo łatwo dotrzeć wgłąb dźungli rzekami na łodziach. O klimacie tych stron może Wam powiedzieć coś Tidżej (popytajcie go), który był w Indonezji w porze deszczowej (nasza zima). W Birmie pora deszczowa (monsunowa przypada na nasze lato. Warunki podobne.
 
Odgadł mi Iron Mana, ale już Thora nie zgadł i pokazał mi Zeusa :D
chociaż muszę przyznać, że nie wiedziałem do końca jak mam interpretować niektóre jego pytania.
 
0_0_0_824912853.gif
 
Mi zgadł moją dziewczynę, matkę (na początku dałem mu szanse :-)) ale rozjebał mnie jak zgadł Matthew Foxa, Pudziana i Wanderleia Silve :-)
 
Nie zgadł mi Basa Ruttena,



ale pytanie 15 mnie rozjebało,



Is your character linked with horses? :-)]







Edit.



Zamiast Giny Carano, dostałem Jessice Albe
 
Wasze dziewczyny i psy są sławne, że ten dżin odgaduje? Czy on może każdego Janusza zgadnąć?
 
Słaby ten dzin. Nie zgadł Cormiera. Najpierw podał Rampage'a, potem Evansa, po 67 pytaniu wskazał Randlemana, a około 80 podał R-Trutha. Potem pogratulował mi wygranej ;)



Krzyska Soszynskiego pokazał jako Szpilkę, więc się wkurwiłem i odpuściłem.
 
Back
Top