Tanio skóry nie sprzedam

Belfort mógł dla samej beki z rozpędu walnąć mu fronta na papę, byłoby najśmieszniejsze DQ w historii jakby Jones wygrał przez zostanie znokautowanym :-)
 
lolololod.jpg
 
Akurat, ludzie z pewnością wybaczyliby mu łamanie zasad za dostarczenie takiej rozrywki, jak Jones padający po swoim małpowaniu. Belfort to już legenda, a Jones bliżej ma do wroga publicznego niż do ulubieńca tłumów :-)
 
Nie wiem co jest takiego szokującego w jedzeniu psów... Ja bym zjadł każde mięso jeśli od tego zależałoby moje przeżycie. A cyganów hejtuje się za wszystko, bo po prostu są cyganami.
 
Haha cały dokument potwierdza większość stereotypów o cyganach. Weź później człowieku nie kieruj sie sterotypami.
 
EDIT







na poprzedniej stronie wkradł się błąd



Jezus Ch. miał 33 lata







internetowi twórcy są słabi z historii, bo pewnie nie chodzili na religię
 
@ belmondo
Chyba są różne szkoły na ten temat i nie ma w tym żadnej herezji ani obrazy wiary.
Na wikipedii np. (wiem że to słabe źródło) stoi że Jezus urodził się w 4 lub 8 roku ... przed Chrystusem ;] Zaiste nadprzyrodzone
 
wracając z bułgari przez rumunię jak zatrzymalismy się na stacji to psy z okolicy podbiegały do nas po żarcie, bida straszna...
 
Back
Top