Tanio skóry nie sprzedam

View attachment 143411 Chuja z tego będzie :matt:
chess-chesscom.gif
To co, remis?
 
OGE1N2U5YCYkUzgBek5tM2cLbFs8F2NlMBN0EHpWYHZ1BXpKelMmKyBDK0I6Gyg1MEEvRSUbPytqUD5bekN-aCFYPUI5VDZoIFwsVzEaKiFyUi9WYAZidHAHeR9hB3glaFMoBmMYKXAhBXZTYAIqfnQDbE8
:burnit: :juanlaugh:
Poza tym totalnie tego nie rozumiem jak ktoś na własne życzenie pozwoli sobie uszkodzić zdrową część swojego ciała żeby połatać swoje blache kompleksy. Ja rozumiem że sobie robią przeszczepy włosów bo jak komu przeszkadza glaca to czemu nie ale zdrowe zęby dać sobie spiłować żeby założyć jakieś porcelanowe nakładki to trzeba być pierdolniętym szczególnie że pod tymi nakładkami zęby się psują, gromadzą się bakterie i później zesrają się z bólu a do leczenia kanałowego będzie to trzeba ściągnąć. W jeszcze gorszym przypadku jakieś poważne zakażenie, sepsa i kij wie co jeszcze a loda taka nie zrobi bo zębami skóre z chuja zerwie.
 
Poza tym totalnie tego nie rozumiem jak ktoś na własne życzenie pozwoli sobie uszkodzić zdrową część swojego ciała żeby połatać swoje blache kompleksy. Ja rozumiem że sobie robią przeszczepy włosów bo jak komu przeszkadza glaca to czemu nie ale zdrowe zęby dać sobie spiłować żeby założyć jakieś porcelanowe nakładki to trzeba być pierdolniętym szczególnie że pod tymi nakładkami zęby się psują, gromadzą się bakterie i później zesrają się z bólu a do leczenia kanałowego będzie to trzeba ściągnąć. W jeszcze gorszym przypadku jakieś poważne zakażenie, sepsa i kij wie co jeszcze a loda taka nie zrobi bo zębami skóre z chuja zerwie.
1774457625564.png

Dlatego

:fjedzia:
 
Poza tym totalnie tego nie rozumiem jak ktoś na własne życzenie pozwoli sobie uszkodzić zdrową część swojego ciała żeby połatać swoje blache kompleksy. Ja rozumiem że sobie robią przeszczepy włosów bo jak komu przeszkadza glaca to czemu nie ale zdrowe zęby dać sobie spiłować żeby założyć jakieś porcelanowe nakładki to trzeba być pierdolniętym szczególnie że pod tymi nakładkami zęby się psują, gromadzą się bakterie i później zesrają się z bólu a do leczenia kanałowego będzie to trzeba ściągnąć. W jeszcze gorszym przypadku jakieś poważne zakażenie, sepsa i kij wie co jeszcze a loda taka nie zrobi bo zębami skóre z chuja zerwie.
Nie każdy robi to z próżności. Są choroby jak np. zaawansowany bruksizm, poważne wady zgryzu czy zniszczone szkliwo, gdzie licówki albo korony są elementem leczenia i poprawiają jakość życia. Dla wielu osób to nie kompleksy, tylko normalna decyzja medyczna.
 
Back
Top