Tanio skóry nie sprzedam

f9900b7ea653ef77942c30f828f4c5a2.png
 
Matiatus - to podniesienie tonu przy " i mnie tak wkurwił" jest idealne. KSW 21 - Bagiński vs Wiśniewski
 
mam pytanie, czy wam google chrome tez wywala 'niebezpieczne tresci' jak chcecie wejsc w niektore tematy cohones? od tej awarii z wczoraj cos mi sie jeblo.



cdn2.sbnation.com' - ta witryna niby szkodliwa.
 
Nie interesuję się piłką, nie znam Wiśniewskiego, ale wolałbym, żeby to on wygrał, nie lubię Walusia.
 
Bez przesady, akurat tym razem zachował się w porządku, dobrze mówi, o zbyt wczesne przerwanie (dla mnie było dobre) pretensje miejcie do sędziego.
 
No tak świetny przykład zawodnika godnego naśladowania. Pewnie młodzi się jarają, bo co drugie słowo to kur**. Wyobrażasz sobie, żeby inni zawodnicy w ten sposób się wypowiadali? Oprócz Różala.
 
No nie, bo Różal używa "Kurwa" jako wykrzyknika, pytajnika, wielokropka, myślnika, średnika, otwarcia nawiasu, zamknięcia nawiasu, cudzysłowu, dwukropka i wielu wielu innych :)



A tak na poważnie, nie mam nic do Walusia i nie kumam czemu ludzie tak po nim cisną.
 
Walusiowi chyba woda sodowa uderzyła bo rzuca sie jak diva... troche pokory i szacunku do innych by sie przydało... fajnie jakby ktoś go na ringu sprowadził na ziemie... nie zyska fanów takim zachowaniem
 
Waluś na poprzedniej gali się chwalił, że tak lubi wpierdalać kebaby, a teraz mówi, że musi się pilnować i uważać na wagę? No bez jaj...
 
Waluś "wielki props" za te mądrości - nie było możliwości, żeby to przegrał bo jest taki twardy ... zaskakująco podobne do tego co gadał Sikoński, Bazelak czy Najman ich też mieli znosic bo inaczej by się nie poddali a później skonczyło jak się skończylo.
 
ten deiks to jest serio tak hejterek, ile razy wszedlem na stronke mmanews zobaczyc jakis wywiad to zawsze pierdolil
 
Back
Top