Tanio skóry nie sprzedam

Kejesdebilyou robi badania targetowe jak każda inna firma, i robi to co daje kasę. Oni nie robią sportu, tylko na sporcie zarabiają. Może kiedyś o coś innego im chodziło, ale teraz juz raczej nie pamiętają o co.
 








965963.gif




gGaa1.gif




e9289bf8cea3.gif
 
Bazelak chyba będzie walczył na gali Najmana w Częstochowie ( jak narazie mało info, ale tak wynika ze zdjęcia)



w sumie to miałem problem gdzie dać to czy do newsów, boksu ale najbardziej do skóry chyba pasuje







DSC02649.jpg
 
- żadna różnica kto jest przeciwnikiem i tak wszyscy mają to w dupie ( zdanie kilku tys. nie jest warte wydawania dużego hajsu)



-po co wydawać hajs na promowanie zawodników jak można wydać mniej na Walusia itp.



-przerażające jest, że nawet taka postać jak Różal nie utkwila im w pamięci ( nie mówię o Janku , Cipku czy Saidovie - którzy mieli już więcej niż 1-2 występy na KSW)



-mało kogo obchodzilo kiedy to w tv będzie - raczej na zasadzie "jak przełączę akurat kanał to pooglądam, chyba że Gesler będzie rozwalała jakąś knajpe bo też fajne "


I tak i nie. Gdyby mnie zapytali co sądzę o naszych biegaczach, kulomiotach czy innych szczypiornistach to również bym dukał, że znam, no tego, yyy, eee, Majewskiego i tyle. A na forum szczypiornistów ludzie by pisali "ale debil, nie zna nikogo więcej!". Więc nie oceniałbym ludzi zbyt pochopnie z tej sondy. Przecież gdyby większość odpowiedziała normalnie z tego wywiadu środowiskowego, to znaczyłoby to, że KSW zarobi miliony na PPV, bo na 30 losowo wybranych ludzi, większość się interesuje organizacją. Pośmialiśmy się, ale wyciąganie wniosków, bo czterdziestu ludzi wyrywkowo wybranych nie ma pojęcia o MMA? Co to, to nie! Do tego trzeba by było sondy na 1000 ludzi :-)
 
@up dobre



Co do tej sondy to jak w stanach przeprowadzili podobną to wiele lepiej to nie wyglądało.
 
Rodney Glunder w wywiadzie mówi, że w środę z nim ksw się skontaktowało w sprawie walki. Tylko dlaczego dopiero w piątek poinformowali o tym na fb?
 
I tak i nie. Gdyby mnie zapytali co sądzę o naszych biegaczach, kulomiotach czy innych szczypiornistach to również bym dukał, że znam, no tego, yyy, eee, Majewskiego i tyle. A na forum szczypiornistów ludzie by pisali "ale debil, nie zna nikogo więcej!". Więc nie oceniałbym ludzi zbyt pochopnie z tej sondy. Przecież gdyby większość odpowiedziała normalnie z tego wywiadu środowiskowego, to znaczyłoby to, że KSW zarobi miliony na PPV, bo na 30 losowo wybranych ludzi, większość się interesuje organizacją. Pośmialiśmy się, ale wyciąganie wniosków, bo czterdziestu ludzi wyrywkowo wybranych nie ma pojęcia o MMA? Co to, to nie! Do tego trzeba by było sondy na 1000 ludzi :-)


Ja bym porównał bardziej do boksu w Polsce. Na którym znam się jakoś tam, ale raczej słabo ( kojarze kilka głównych nazwisk) - jakby mnie zapytali z kim walczy Szpila czy Masternak nie wiedzialbym, dlatego już model biznesowy Wojak BN pokazuje, że liczy się Polak,a przeciwnik to mniej ważny. Nie zobaczymy starc zagranicznych zawodnikó na KSW, chociażby całe forum w videokonfie krzyczało i płakało na Levego i Hajsa - bo wywalić kilkadziesiąt tys $ na zawodników dla kilku tys fanów jest głupie. Nie śmiałem się z tych ludzi bo oni mma mają w dupie , oglądają to tak jak my np. mam talent czy inne programy - z doskoku.
 
mi sie nie podoba wyglada jak kosmita z filmu "marsjanie atakuja"



do tego blacha na motory i pustostan umyslowy
 
Co do sondy ulicznej, to klaun zmiażdżył system. Niby zaczyna robotę dopiero, ale już taki dziabnięty troche się zdawał haha :D
 
fajna babka, ale widać troche spięta. ciekawe jaki procent kobiet w Polsce zapytanych o ulubionego zawodnika mma wymieniłyby kogoś innego niż Mameda, obstawiam 1%
 
Sonny dokładnie tak, Mamed jest rozpoznawalny, lubiany, co więcej podoba się wizualnie kobietom chyba jako jeden z niewielu zawodników no i jest prawdziwym zawodnikiem mma, który pojawiał się w wielu programach czy gazetach, że tak powiem ogólnodostępnych
 
Back
Top