Tanio skóry nie sprzedam

1347533004_rufxzf_600.jpg
 
Czy mamy tu jakiegoś mistrza Photoshopa?



Wydaje mi się, że znalazłem coś ciekawego...



309145_392356907486474_1552380279_n.jpg
 
Widzialem wasza rozmowe o noszeniu koszulek Tapout, Everlast itd. Ja tam lubie koszulki Tapout, czy Everlast i podoba mi sie ich design do tego sa w dobrych cenach i nie czuje ze place wiecej niz sa warte. Czy, to znaczy ze nie moge w nich chodzic w Polsce? Aktualnie mieszkam w UK i nikt tu nie zwraca mi na to uwagi wiec jak bym w Polsce wyszedl w koszulce Tapout, to pewnie wszyscy chca mi wpier***ic? Pytam sie, bo chodzilem w koszulce Pride w Polsce i jakos nikt nie zwracal uwagi, a jak chodzilem w Tapout to niektorzy sie dziwnie patrzyli a szczegolnie dresy. Mniejsza z tym ze trenuje od 6 lat sztuki walki i walcze amatorsko w UK ale co jak mi sie podobaja koszulki Tapout to nie moge w nich chodzic, jak Tapout nie jest moim sponsorem? Sorry, ale sie nie orientuje jak pojade nastepnym razem do Polski to nie bede sie ubieral w znane marki w naszym kochanym sporcie.



Przepraszam za odswiezanie dyskusji jaka skonczyliscie pare stron temu ale nie wchodze na forum codziennie.
 
Janek Bła...Błażko...Błachowicz

Kur*a, niektórzy ludzie nawet nie wiedzieli, że Pudzian walczy... kilka osób coś tam wiedziało, zdziwiło mnie to że ktoś znał Kornika. fajna sonda. ;)

- komu Pan kibicuje?
- Pudzianowi.

- komuś jeszcze?

- eee, ten drugi, jak mu tam.

- Błachowicz.

- tak ten, Polak. lubie też tego Gruzina.
 
Robiłem podobna sondę jakiś czas temu, momentami wyniki równie tragiczne, ale kilka razy byłem miło zaskoczony.
 
niezłe Janusze na tej sondzie. Szczególnie typ co się interesuje dwa lata, ale nie wie z kim Janek walczy.



że też nie spotkali nikogo ogarniętego...
 
ta sonda pokazuje kilka spraw :



- żadna różnica kto jest przeciwnikiem i tak wszyscy mają to w dupie ( zdanie kilku tys. nie jest warte wydawania dużego hajsu)



-po co wydawać hajs na promowanie zawodników jak można wydać mniej na Walusia itp.



-przerażające jest, że nawet taka postać jak Różal nie utkwila im w pamięci ( nie mówię o Janku , Cipku czy Saidovie - którzy mieli już więcej niż 1-2 występy na KSW)



-mało kogo obchodzilo kiedy to w tv będzie - raczej na zasadzie "jak przełączę akurat kanał to pooglądam, chyba że Gesler będzie rozwalała jakąś knajpe bo też fajne "
 
Typek ktory mowil o walce Kornika z Irokezem to chyba nie koniecznie ktos przypadkowy, redaktor jak go pytal to ledwo smiech powstrzymywal ;). Z wypowiedzi Klauna to wynikalo jakby on myslal ze to wrestling, a nie MMA :).







elson - co do tego ze nie oplaca sie wydawac duzych sum na przeciwnikow to nawet sam Martin wspominal kiedys



"Zauważyliśmy, że ci bohaterowie nie przyciągają widzów przed ekrany bardziej niż sam Mariusz. Dla nas więc to jest zbędna inwestycja."
 
Back
Top