Tanio skóry nie sprzedam

datsik_heil_prison.jpg




Art git. ;)
 
Takie pytanko, bo nie chcę zakładać nowych tematów... Czy jest jakaś stronka (podobna do alexa.com), gdzie można sprawdzić ruch na stronie czyli liczba wyświetleń bądź liczba unikalnych wejśc?
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Jon_Jones_%28fighter%29







Przegrana z Rampagem najlepsza :D
 
Chce ktoś HTC Mozart 7 w atrakcyjnej cenie?



http://allegro.pl/htc-mozart-7-i2572275039.html



10 minut do końca (do 22:55)
 
nie doczytałem do końca ale jedna prawde wychwyciłem, teraz każdy kto nie ogarnia matmy i fizyki uważa sie za humaniste, niezaleznie od tego że z polskiego, wosu i historii tez ma 2
 
Mało istotne, ale JDS 239 lbs(108,4kg), Machida (o ile faktycznie nie zbija) 201 lbs(91kg). Zakładając, że w roztrenowaniu ważą pewnie odrobinę więcej to i tak na jedno wychodzi.
 
Moim zdaniem każdy człowiek dostaje od losu szanse i swoje 5 minut tylko musi je dostrzec i wykorzystać. Można skończyć chuj wie co i być nikim. Moja kuzynka skończyła prawo na dobrej państwowej uczelni i jest sekretarką w szkole ( odpowiada jej to) a mój brat poszedł kiedyś na staż za 600zł, dojedżał godzine, potem na piechote szedł 20 minut ale dzięki temu nabrał doświadczenia i dzisiaj zarabia 10 tysięcy średnio na miesiąć. Ilu by ludzi zdecydowało się na staż za 600zł ? Jak teraz niektórym nieopłaca się iść za 1500zł do pracy chociaż nie mają żadnego doświadczenia i nic nie umieją.



Praca+szczęście+stałe podnoszenie kwalifikacji= sukces.
 
@kay wiadomo że obydwaj w cyklu treningowym tracą podobnie na wadze ale machida dodatkowo musi zbijać coś żeby osiągnąć limit czego JDS robić nie musi
 
@Slivex, jak już mówiłem jest to mało istotny temat, ale Machida jest znany z tego, że nie zbija wagi, żeby zrobić limit 93kg. Dlatego na ostatnim ważeniu miał 2 kg poniżej limitu i często jest zagadywany o MW.
 
Ilu by ludzi zdecydowało się na staż za 600zł ?






ja sie zdecydowałem. Idąc do urzędy na staż zrezygnowałem z pracy w której dostawałem 2 razy tyle i choć to kokosy nie było to mieć 1200 a 600 robi różnice nawet jak wtedy mieszkałem z rodzicami. Ale pół roku byłem na tym stażu zobaczyli, jak pracuję i jestem w tym urzędzie od 1,5 roku i nie żałowałem ani przez chwili tej decyzji.
 
Back
Top