Tanio skóry nie sprzedam

2ltszo3.jpg
 
ciekawe sie dowiedzieć, ze Lombard gnębi dużo słabszych od siebie w teamie.



O ty chuju, życze Ci jak najgorzej.
 
Robi się purpurowy, i jego ciało nie jest przystosowane do walki, jest zbyt wielki, groźny przez 30-40sek, a potem uuuuuuuuuuuuuuu bum.
 
Hmm. Mam nadzieje , że teraz będziemy mogli powiedzieć , że robił się purpurowy, bo podczas KSW 17 większych problemów z kondycją raczej już nie miał , teraz liczę , że jeszcze się poprawił w tym aspekcie.
 
Spotkałem kiedyś Różala osobiście w Świebodzicach, gdzie był trenować z Mariuszem Cieślińskim. Też wyciągnął rękę na przywitanie, zamieniliśmy ze 2 słowa i każdy poszedł w swoją stronę. Jak ja się teraz cieszę że nie widział we mnie internetowej kurwy :D
 
No cóż...cały Różal;] Mówi z sensem szczególnie w kwesti wojen w imię Boga i tego, że ludzie zajmują się nie tym czym powinni...ale wiadomo czemu, za odbudowę gatunku dostaną poklepanie po plecach i uśmiech Goryla, a za nowego iPhone`a tabun $$$, przykre lecz prawdziwe.
 
Nie kumam tego zachwytu Różalem. Co drugie lub częściej słowo to kurwa , chuj , spierdalaj :D Nawet najlepszy przekaz się gubi w takim kurwotoku
 
def



ja mam podobne zdanie na temat Różala, nie mam nic do niego i zawsze mu kibicuje, ale ten kurwotok w każdym wywiadzie i poruszanie w każdym wywiadzie kwestii /Boga i jechanie po czyjejś wierze robi się nudne.
 
Szkoda, że w wywiadze o bogu ma nie mówić o bogu. Nieprzypominam sobie, żeby w każdym wywiadzie robił z siebie antychrysta.
 
Różal przegrywa tylko wtedy gdy rywal unika walki :-)



a tak w ogole to co komentujecie bo zadnego wywiadu nie widze ?
 
Nie wiem czemu, ale jak słyszę jego wywiady to leże ze śmiechu potrafi rozbawić tą łaciną :-)



wywiad jest na poprzedniej stronie.
 
@jajcarz



Nie mówie konkretnie o tym wywiadzie, a o całokształcie, w większości wywyiadów które z nim słuchałem było o Bogu i to negatywnie..
 
Kurwotok bym przebolał , ale gadanie , że Bóg jest zrytym łbem , a każdy kto w to wierzy to pojeb (bo w takim tonie się wypowiada zazwyczaj) to porażka.
 
Back
Top