Tanio skóry nie sprzedam

Nie usprawiedliwia jeżeli popełnia przestępstwo lub odwalisz coś grubego w przypadku porównania tego czegoś do kutasa chyba jednak tak
Edit. I kończymy bo spamujemy chcecie coś odpowiedzieć to wrzućcie przy okazji jakiś kontent
Nigdy Cię nie usprawiedliwia, jeśli musisz tłumaczyć swoje zachowanie alkoholem to nie jest on dla Ciebie. Ja sam się tak nigdy nie tłumaczę i nie przyjmuję takich wyjasnien
 
Screenshot_2024-01-20-10-29-11-54_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
 
Nigdy Cię nie usprawiedliwia, jeśli musisz tłumaczyć swoje zachowanie alkoholem to nie jest on dla Ciebie. Ja sam się tak nigdy nie tłumaczę i nie przyjmuję takich wyjasnien
Nie pozostawiasz pola do dyskusji.
Wiadomo mnie to nie powstrzyma;)
Stawiam że jeżeli już pijesz to tak na smutno I nigdy podczas imprezy pijany czy lekko wstawiony nie poniósł cię klimat jakaś głupawka i nie powiedziałeś czy nie zrobiłeś czegoś co będąc trzeźwym w tej sytuacji byś nie zrobił?
Zresztą jedyne co pani Magda odjebała w tej sytuacji to że pozwoliła się nagrywaç
 
Nie pozostawiasz pola do dyskusji.
Wiadomo mnie to nie powstrzyma;)
Stawiam że jeżeli już pijesz to tak na smutno I nigdy podczas imprezy pijany czy lekko wstawiony nie poniósł cię klimat jakaś głupawka i nie powiedziałeś czy nie zrobiłeś czegoś co będąc trzeźwym w tej sytuacji byś nie zrobił?
Zresztą jedyne co pani Magda odjebała w tej sytuacji to że pozwoliła się nagrywaç
ezgif-7-2c2c949ce7.gif
 
Back
Top