Tanio skóry nie sprzedam

wczoraj bylem na gali pokazałem ludziom to co toanczy z zombie i jak do kosza wrzuca. ubaw nie mały wiec przydałoby sie wiecej :P
 
happybday.jpg




britarianny.jpg




jdscream.jpg




2dheh6s.jpg
 
479707_393571964018220_139570326085053_1028614_978094719_n.jpg




















@eliano55 : jeśli do mnie to było, to ja Ci gratuluję samouwielbienia &braku samokrytyki. Domyślam się, że po moich słowach mogło Ci się zrobić głupio, jednakowoż taktyka zdartej płyty, którą stosujesz, na pewno nie podreperuje Twojego wizerunku. Nie smęć o trollowaniu, bo sam gadasz głupoty i zarzucając mi trolling niczego nie zmienisz. Zauważ, że nie pojechałem po Tobie, ani Cię nie obraziłem - wytknąłem Ci tylko, że kompletnie nie zgadzam się z głupotami, które wypisujesz, toteż zamiast iść w zaparte, przyznaj się do błędu oraz braku obiektywizmu, bo takim atakiem na mnie pokazujesz, kto w tej 'dyskusji' jest trollem.
 
Jestes idiotą. Nie umiesz czytac tego co druga osoba pisze i jeszcze myslisz ze wygrywasz argument. Mógłbym kont to tutaj, ba nawet chce, ale nie jest to ani czas ani miejsce. I tak jestes trollem jezeli uwazasz ześ wygrał....



4825_a8d5.jpeg
 
Pamięta ktoś?



tObNiQ3KdA8[/media]/a/p
p
a href=]




7hnhRW2utPs[/media]/a/p
p
:D/p
p
/p
p
@eliano55: jeśli ja jestem idiotą, to jak ciebie można określić? Hmmm, na myśl przychodzą mi same wulgarne okreslenia, więc ci tego oszczędzę, byś miał w miarę spokojny sen (chociaż nie wiem, jak możesz zasnąc z takim poczuciem żenady, które wypływa z ciebie szerokim potokiem?). Pisałem coś o wygrywaniu? Hahaha, nie! Widocznie wymysliłes sobie jakąś wojenkę ze mną i z każdą inną osobą, która ci sie nie podlizuje i (co gorsza!) ma odmienne zdanie - z tym, że ja w niej nie uczestniczę, wybacz. Dlatego nie uważam, bym wygrał cokolwiek. Czy w takim razie trollem/idiotą jestes ty? Oj, chyba tak. Tak czy owak, to miłe z twojej strony, że zasugerowałes moje "zwycięstwo" - dam ci kiedyś tulipana w ramach podziekowania za budujące słowa. Na zakończenie pominę to, że jak jakiś burak wyzywasz mnie, choć nie wydaje mi się, bym ja cię jakoś specjalnie poniżył (choć teraz chyba zaczynam), a to mi wystarczy, bym uważał cię za zwykłego prostaka, który niby coś tam chce powiedzieć, ale ma za daleko do łba, by to jakoś ubrać w słowa. Mimo wszystko pokładam głęboką nadzieję w tym, że prędzej czy później dotrze do ciebie to, że jeśli ktoś kto ma swoje zdanie (niekoniecznie bliźniaczo podobne do twojego), nie jest trollem - a wiedz, że będę pierwszą osobą, która szczerze i bez napinki ci tego pogratuluje./p
p
By dowieść tego, że mimo wszystko mam pokojowe zamiary, oraz chcąc spuścić z Cohones trochę negatywnej energii, kończę tutaj rozmowę na ten temat i zamieszczam filmik z półnagimi laskami, enjoy:/p
p
a href=]
 
Back
Top