Tanio skóry nie sprzedam

@Marcin <- wygląd się zgadza w wielu przypadkach ale czemu koszulka MMA/Manto jest tu zastosowana? Autro musiał wiedzieć jakie logo bierze i jakie słowo z niego usuwa i jakie daje w zamian, dziwne...



A ma ktoś ten filmik taki gdzie jest Paweł Zarzeczny, Jacek Lenartowicz i ten co walczył z Koksem, tam był jakiś żart ale nie mogę znaleźć!? :-)
 
Doozy, to chyba to, ale nie jestem pewien



:-) Czemu oni z tego kolesia się tak śmieją? Suchar jakiś ten żart, nie wiem ocb omggggggggggggggg
 
Ej, macie może link do tego nowego filmiku z Najmanem? Tam jest Lenartowicz i się śmieje czy coś. :-)
 
To co z tym linkiem??? Długo mam was prosić? Co za zj...any portal! Na fejsbuku KSW na pewno mi pomogą. Nara
 
proponuje niech kazdy uzytkownik wstawi ten filmik z Neinmanem bedzie spokoj,ja juz wstawilem takze mam luz :-) Marcin"el wpierdolzbieron"Neinman
 
@Gambit







Nie wierze, że ludzie są aż tacy głupi. Chyba w rozmowach w toku musisz pierdolic takie glupoty, bo ten program jest coraz bardziej zenujacy. A jesli ludzie sa az tak jebnieci to dziekuje slepemu losowi ze nie mam z nimi stycznosci. Traktor i gnój mnie wyjebało z butów.
 
Back
Top