Tanio skóry nie sprzedam

mój kolega był w rozmowach w toku, a na codzień jest normalny... Po prostu Ci ludzie dostają grubą kasę, za zrobienie z siebie idioty... Sam się zastanawiam czy bym nie poszedł jakbym dostał propozycje :)
 
Też mi się nie chce wierzyć, że to wszystko było prawdą, ten program ciągnie się chyba z 10 lat i wcześniej były zupełnie inne tematy. Raz była moja koleżanka wraz z swoją matką, a program był o młodych dziewczynach których fagasy siedzieli w ciupie, ona tańczyła na rurze a matka wychowywała dzieciaka, za udział w programie dostali chyba 100 złotych :] a historia była prawdziwa, ale to było jakieś 6-7 lat temu.
Teraz tematy jakie tam padają są poprostu nie realne i aż w głowie się nie mieści aby powiedzieć coś takiego przed kamerami, ale może się mylę ...
 
Grubą kasę? Mój znajomy, na pewno go widzieliście ten od "łapania lasek za dupę", dostał 700zł



Dali mu scenariusz i mów koniec .
 
Robi sie z tego takie Polskie " Potyczki Jerrego Springera" tylko jeszcze ludzie sie tam nie leją po pyskach i cycków tłuste baby nie pokazują. Po prostu żenada i dno ale mam swiadomosc ze ludzie idiotów z siebie robia za pieniadze, a że głupi plebs to oglada i daje sie ogłupiac - wierząc w to ..no to ja ręce załamuje. To wychodzi na to ze oglądający sa głupsi niz ci co występuja :D
 
Haha :D No, ladne farmazony pierdolił Twój znajomy. 700 zł za takie pieprzenie. A najbardziej mnie wkurwia ta żenująca widownia i ich facepalmy, uśmiechy, szoki, i ich poprawność i próba nawracania tych ludzi. Tak samo w sumie te panie psycholog, najlepsza jest ta co jakbyś jej kazał powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" to by się zesrała, ale twardo poucza tam zepsutą młodzież. Sorry za moje uniesienie, ale moja kobieta swego czasu na to patrzyła i za chuj nie mogłem jej wytłumaczyć, że to żenujące i podstawiane (chociaż ona patrzyła na to dla beki, nie biorąc tego na poważnie, ale i tak mnie wkurwiało to)
 
No co Ty gadasz @BOOYAK?? A kiedy to było? Mój kumpel dostał 6000 zł za to... A poza tym nie dostał scenariusza tylko po prostu za zadanie miał głupio odpowiadać na pytania i wymyślać niestworzone historyjki... Ale może cennik zależy od skali zrobienia z siebie idioty (?) Nie mam zielonego pojęcia..
 
tutaj ten znajomy, najśmieszniejsze jest to, że gdy zrobił "furorę" w internecie Drzyzga zadzwoniła do niego drugi raz ale odmówił, po krótce w okolicy i nie tylko chłopak nie ma życia. Troszkę nawet nie było mu trudno grać bo uchodzi za takiego dupcyngiela wiejskiego, co szczerze mówiąc u małolat procentuje, że wystąpił w telewizji....
 
6000?! tyle to chyba nawet Tomasz Lis nie zarabia za słowa "Dobry wieczur Państwu" w swoim programie na TVP :]
 
Nie jak patrze na takie głupoty to mi się ich szkoda robi :-), rozumie że to nie na poważnie, ale poprostu tak mi się robi jakoś samo :)
 
No jasne ze tyle nie zarobił :]



Teraz na jakimś forum znalazłem, że za występ dostali 400 złotych, a za miejsce na widowni 40 złotych ...
 
Nie będę się z wami kłócił bo nie mam dowodów na te 6 tysięcy, może faktycznie w kulki leciał ale autko sobie kupił po programie a wątpię, żeby dał za nie 6 stówek ;)
 
@Pervert



Już mam odcinek dla Ciebie. Lubię oglądac w necie filmy dla zwyrodnialców, nawet nie przestaje przy tym zreć.:-)



@cbkrzys



A o czym Twój kumpel opowiadał?
 
generalnie tego nie ogladam bo szkoda czasu ale tych lepszych to gdzies siłą rzeczy po sieci się widzi.straszne to jest przy tym jerry springer jest lepszy, bo tam po za przerazajaca głupota jest jeszcze zawsze cos cholerne smiesznego





Po prostu żenada i dno ale mam swiadomosc ze ludzie idiotów z siebie robia za pieniadze






oni to light pamietniki z wakacji czy trudne sprawy, ze tam ludzie idą to mnie dziwi jeszcze bardziej
 
@jajcarz nie pamiętam już dokładnie bo to było dawno, ale temat był o pierciengu, kolczykach, tatuażach gdyż on własnie w tym siedzial... malo tego chwalil sie swoim przepolowionym jezykiem i opowiadal historyjki z nim zwiazane :)
 
Ciekawe ile dostał ten gość który w takim programie w Orange sport klepał w blat...jak ten program się nazywał? Wie ktoś o co chodzi? Może macie...link!?
 
wanderlei-silva-venum.jpg
 
@jajcarz to nie ten.. on sie nazywal Miłosz.. I o ile dobrze pamietam mial w programie niebieskie dredy (doczepiane)..
 
Back
Top