Tanio skóry nie sprzedam

@Seven25 <- hahahaha i słychać strzały!



Sędzia opierał się o liny które są owinięte takim materiałem skóropodobnym na którym są brandy, w tym wypadku "konfrontacja" i to taki odgłos dało przy napinaniu.



Popek vs Różal to nie byłaby walka FF, za to istotnie fani Firmy to fani najniższych lotów i są zbędni tam gdzie potrzeba pozytywnego wizerunku. Gdyby ktoś wpadł na pomysł polemiki to zaznaczam, że ich głównym i jedynym przekazem jest honor, szacunek, lojalność, przyjaźń itd. i bardzo fajnie ale...i tutaj "oddam" głos w ręcę kogoś bardziej opiniotwórczego niż Ja parafrazując..."...Ja nie nawijam o najwyższych wartościach bo z góry zakładam, że Moi słuchacze się tym kierują i nie trzeba im tego już wpajać...", pierwsza osoba która zgadnie kto to powiedział ma u Mnie przysługę.
 
zajebisty rap, nie wiem o co wam chodzi















































;)



a co do walki meneli na sadisticu przedstawie tylko jeden prosty, ale jakże prawdziwy koment:

I tak pokazali więcej niż Najman w 3 walkach...


racja, mieliśmy sweepy, gnp, wymiany bokserskie:D nawet trashtalk byl i na koncu prawdziwa sportowa postawa:D walka meneli>Najman Burneika>Pudzian Sapp
 
@jajcarz <- haha, nie nie, powiedział to tak wielce znienawidzony syn marnotrawny polskiej sceny rap.
 
Yagiel , nie że się przysrywam , ale masz to 2 posty wyżej ;) Sam wszedłem z zamiarem dodania tego ale sprawdziłem chociaż te 2 stronę czy tego tutaj nie ma ;)
 
Wklejcie jeszcze 4 razy na tej stronie , noż nie wymagam od Was czytania ostatnich 30 stron , ale pisałem do Yagiela , że ma to wyżej 2 posty , a za chwile Gambit to samo..
 
Hubi widocznie masz za duże wymagania :]



Masz na poprawę humoru, a jak nie to zawsze możesz znaleźć stronę na której było :-)



palmer.gif
 
@Hamas Nie wiem czy zdajesz sobię sprawę z tego, że jesteś czwartą osobą która wrzuciła ten sam filmik na jednej stronie? :)
 
Back
Top